milan baroš | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

milan baroš

oynadığı kısa süre içerisinde takımımızda efsane olmuş ancak son yıllarında sakatlıklardan kurtulamamış çek forvet.

ve ayrıca bugün çek basınına yaptığı açıklamalayla ft ile gerçekleri ve doğruları söylemiştir.

Cimbom Statistic @AslanStatistic · 5 dk.5 dakika önce

Milan Baros: "Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum."

Cimbom Statistic @AslanStatistic · 4 dk.4 dakika önce

Milan Baroš:"Terim TR'de çok büyük bir efsane olarak anılır. Ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum."

Cimbom Statistic @AslanStatistic · 3 dk.3 dakika önce

Milan Baroš: "Terim'in muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm.Dünyada ondan daha iyi olan çok hoca var"

Cimbom Statistic @AslanStatistic · 2 dk.2 dakika önce

Milan Baros: "Terim taktik konuşmaz, sadece rakibi yıkmaktan bahsederdi..."

Aslanim baros, fatih seni harcadi. senle tarzi ayni olan ama 1000 kat yeteneksiz versiyonun olan buraki aldirdi. Keske milli takimi birakmasaydin sallardin kadikoyde 2 tane :(

Terim Barosu hic bir zaman iyi bir forvet olarak görmedi zaten...Terim taktik'tan anlamaz zaten, bunu herkes biliyor. Ama iyi bir Motivatör..

:) barosun sozleri komik gercekten.Oynadigi sene takimin son 4 senede en sistematik oynadigi seneydi.Baros necati ve elmanderin arkasinda yedek kalinca triplere girmis belli

Baros biten kariyerinin acısını çıkarmak istemiş halbuki suçu kendisinde araması lazım, bu arada milan baros efsaneyse 2000 kadrosu filan uzaydır yani

bugün kral'ın doğum günüymüş. nice mutlu yıllara gerçek kral !

B1BsbX_IgAE0H0B.jpg

Üst Alt