Milli Güreşçi Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Güreşçi Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu!

Yandaş ve ırkçı sözde milli güreşçimiz.

Milli olmak için sadece bir kesimin değil her kesimin sporcusu olması lazım.

3 sene önce twitter'dan söylediklerini unutmadık.

Kendisi o kadar faşo, o kadar iğrenç, ahlaksız bir insandır ki dünya şampiyonasından sonra şehitlerimiz için asker selamı yapmıştır

her seyi politikayla bagliyorsunuzya hayret.zaten spor dallarinda fazla böyle sporcularimiz yok ,biraz olsun sahip cikalim.sizlerin gözü kin ve nefret bürümüs.

ALLAH BELANIZI VERSİN ÇAPULCULAR' DEMİŞTİ

[FONT=pt_sansregular]Taksim Gezi Parkı eylemleri sırasında milli güreşçi Rıza Kayaalp’in kişisel Twitter hesabı üzerinden yazmış olduğu iletiler büyük yankı uyandırmıştı. Özellikle olaylar sırasında eylemciler için “Ermenilere bıraktınız meydanı, Allah belanızı versin eylemci çapulcular” diye attığı tweet sonrası, Kayaalp’in bu tutumu basında geniş yankı bulmuş,[/FONT]Avrupa[FONT=pt_sansregular] ve [/FONT]dünya[FONT=pt_sansregular] şampiyonu milli güreşçi bu durum üzerine söz konusu twitter hesabının kendisine ait olmadığını açıklamıştı. Ancak atılan bu tweetler sonrası milli güreşçi hakkında hem Uluslararası Olimpiyat Komitesi’ne (IOC) hem de Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’ne (FILA) şikayetler ulaşmıştı. [/FONT]

ALLAH BELANIZI VERSİN ÇAPULCULAR' DEMİŞTİ

[FONT=pt_sansregular]Taksim Gezi Parkı eylemleri sırasında milli güreşçi Rıza Kayaalp’in kişisel Twitter hesabı üzerinden yazmış olduğu iletiler büyük yankı uyandırmıştı. Özellikle olaylar sırasında eylemciler için “Ermenilere bıraktınız meydanı, Allah belanızı versin eylemci çapulcular” diye attığı tweet sonrası, Kayaalp’in bu tutumu basında geniş yankı bulmuş,[/FONT]Avrupa[FONT=pt_sansregular] ve [/FONT]dünya[FONT=pt_sansregular] şampiyonu milli güreşçi bu durum üzerine söz konusu twitter hesabının kendisine ait olmadığını açıklamıştı. Ancak atılan bu tweetler sonrası milli güreşçi hakkında hem Uluslararası Olimpiyat Komitesi’ne (IOC) hem de Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’ne (FILA) şikayetler ulaşmıştı. [/FONT]

Ülke insanımın yarısından fazlasının ıq'su eksilerde. Niye şaşırıyorsunuz?

O twitlerden memnun olanlar da mevcuttur eminim.

Bu tarz söylemlerin hoş olmadığını bizler algılayabiliyoruz ama bununla gurur duyacak tipleri forumda bile görüyoruz işte en yakın örnek bu konu.

Muhalif olduğun zaman hükümet tarafından dışlanman nasıl yanlış ise gezi parkına karşı çıktığın için elde ettiğin başarılara tu kaka denmesi o derece yanlıştır.En hafif ifade ile gerizekalılıktır.
Yapılan yorumları okuyunca gülüyorum.Yok efendim yandaş olduğu için yükseliyormuş.
Herhalde Avrupa şampiyonu olabilmek için yabancı hakemler ya da rakipler kolaylık sağlıyordur.:))
İnsanları yazdıklarından dolayı eleştiriyorsanız ,milletin kutsalını da aşağılayan forumdaki zatlara aynı şekilde tepki koysaydınız keşke. işte o zaman anlardık sizi hümanist misiniz değil misiniz

Dünya şampiyonu da olsa gözümde yok hükmünde önce insan olunmalı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhalif olduğun zaman hükümet tarafından dışlanman nasıl yanlış ise gezi parkına karşı çıktığın için elde ettiğin başarılara tu kaka denmesi o derece yanlıştır.En hafif ifade ile gerizekalılıktır.
Yapılan yorumları okuyunca gülüyorum.Yok efendim yandaş olduğu için yükseliyormuş.
Herhalde Avrupa şampiyonu olabilmek için yabancı hakemler ya da rakipler kolaylık sağlıyordur.:))
İnsanları yazdıklarından dolayı eleştiriyorsanız ,milletin kutsalını da aşağılayan forumdaki zatlara aynı şekilde tepki koysaydınız keşke. işte o zaman anlardık sizi hümanist misiniz değil misiniz

this post = SAD!

Ya Baba neyi tartisiyorsunuz. Internet ortaminda gaza gelip, sacma sapan birsey yazan tek bu adam mi ? Bir hata yapti, cezasini aldi ve o cezasini cekti. Mike Tyson cikip Lennox lewis´e "senin cocuklarini yigecegim" gibi bir ifade kullanirken, cok mu ahlakliydi. Ben dövüs sporlarin büyük bir hayrani olarak, Riza Kayaalp ile gurur duyarim.

Benim üslubunu begenmedigim bir cok insan var, forumda, hayatimda da, yaptigim sporda da... Insanlari hatalari ile sevmek ve kabul etmek lazim ki, Jesus Christus´un "Aranizda günahkar olmayan, ilk tasi atsin" diye bir sözü vardir...

Üst Alt