Milli Takımın EURO 2020'deki Muhtemel Rakipleri Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İzlanda beraberliğine deli gibi sevinenler kına yaksın. Eğer sen evinde 30 yaş ortalamalı vasat izlandayı yenemiyosan 3.torbadan katılınca karşına çıkacak takımları nasıl yenmeyi düşünüyosun ? İzlandaya karşı beraberliğe yatmak çok saçmaydı. Son maç Andorra sonuçta her türlü kazanırsın.

Bence pek şey etmemek lazım. Sonuçta gruplar açıklandığında neredeyse hiç birimiz böyle bir tablo beklemiyorduk.

Ben memnunum açıkçası, evet grubu birinci bitirseydik müthiş olurdu ama unutmayın Izlanda az kalsın yeniyordu bizi Merih topu çizgiden çıkarmasa.

Zaten çok belliydi futbolcular kafa olarak direk beraberlik için çıkmış sahaya.

sent via GSC

Bence pek şey etmemek lazım. Sonuçta gruplar açıklandığında neredeyse hiç birimiz böyle bir tablo beklemiyorduk.

Ben memnunum açıkçası, evet grubu birinci bitirseydik müthiş olurdu ama unutmayın Izlanda az kalsın yeniyordu bizi Merih topu çizgiden çıkarmasa.

Zaten çok belliydi futbolcular kafa olarak direk beraberlik için çıkmış sahaya.

sent via GSC
Ben bekliyordum. Hatta bazıları dalga geçmişti. Lakin Fransa'nın ardından ikinci olacağımızı belirtmiştim. Önümüze gelen büyük fırsatı da aptal gibi teptik. Keşke lider olsaydık.

Alışmadık popoda don durmazmış arkadaşlar. Son maça 4 puan farkla lider girsek biz yine şampiyonaya lider gidemeyiz.

onu bunu geçinde millet maç için kıtalar arası yolculuk yapacak olası bir sorunda büyük fiyasko ortalıkta uefa falan kalmaz.

Bu turnuvalar üç tane yan yana olan ülkede yapılıp sorunsuz halledilecekti. Grupta hepi topu 3 maç yapacaksın 3er gün arayla 5000 km yolculuk yapıp duracaksın bu ne saçma iş lan. Çok net içine sıçmışlar.

Olması gerekenler şunlar olmalıydı
A Grubu, Roma ve Bilbao
B Grubu, Saint Petersburg ve Bakü
C Grubu, Budapeşte ve Bükreş
D Grubu, Londra ve Amsterdam
E Grubu, Glasgow ve Dublin
F Grubu, Münih ve Kopenhag

Bir dakika lan 4 günde wembley'de 3 tane maç mı yapılacakmış

Ukrayna Portekiz'den sadece 3puan fazla toplamisken nasil oluyor da biri 1.torbada oburu 3.de?Portekiz Uluslar ligini almamis miydi bir de.Neye gore hesaplaniyor bunlar?Zurnaca bir sistem var anlasilan

Üst Alt