Milot Rashica: "Bu formayı giymek benim için onur” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milot Rashica: "Bu formayı giymek benim için onur”

Milot Rashica Galatasaray’da!

Yeni transferimiz Milot Rashica, kendisini Galatasaray’a bağlayan resmi imzayı atmasının ardından duygularını paylaştı.

Galatasaray gibi büyük bir kulüpte forma giyecek olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Kosovalı yıldızın açıklamaları şu şekilde:

“Galatasaray gibi büyük bir kulüpte olduğum için mutluyum. Bu formayı giymek benim için bir onur. Bir an önce sahada olmak için sabırsızlanıyorum. Umarım güzel bir sezon geçiririz. Buraya gelmeden önce taraftarımızın bana olan sevgisini ve desteğini hissettim. Onlarla stadyumda buluşacağımız anı heyecanla bekliyorum."

Son düzenleme:
hos geldin yeni aslan.
kendi resmi basliginda da detaylica dedigim gibi, senden umitliyim. . .bildigim milot ligde fark yaratacaktir.

oncelikle , basarilar dilerim sanli formamizla .

futbol disi bir latife yorum getirmek gerekirse ;

bu arada kosovali yetenegimiz acaba galatasarayli kenan imirzalioglu - meshur dizisindeki ismiyle ; mehmet kosovali'yi tanir mi - izlemis mi , belki stadta veya florya idman da denk gelirse epik olur bu karsilasma.
balkanlar da ozellikle kosova da kenan imirzalioglu bu dizi (aci hayat) dolayli bayagi hype olmustu hakkiyla.

bir iki kesit :

vidyo da iki buyuk galatasarayli aktor : sener sen ustad ve kenan imirzalioglu .

@Murat Durmaz , @Vasfi Vural ~

Üst Alt