Milyarder David Rockefeller Hayatını Kaybetti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milyarder David Rockefeller Hayatını Kaybetti

Kalp nakli nasil oluyor hehe, canli bir insanin kalbinimi nakletmisler O_O

31 ust duzey masonlardan biridir bu pislik, kim bilir bu mason seytan rituallarde kac cocugun kanini icmistir yada tecavuz etmistir bu pislikler. Ruhunu seytana satmistir, eger olduyse seytan bunu omur boyu tecavuz etsin :devil::devil::devil::devil::devil:

Kalp nakli nasil oluyor hehe, canli bir insanin kalbinimi nakletmisler O_O

31 ust duzey masonlardan biridir bu pislik, kim bilir bu mason seytan rituallarde kac cocugun kanini icmistir yada tecavuz etmistir bu pislikler. Ruhunu seytana satmistir, eger olduyse seytan bunu omur boyu tecavuz etsin :devil::devil::devil::devil::devil:

Ölüye saygınız olsun be
osym-adam-midir_1120636_m.jpg

Link ile anlatilacak bir durum degil renktas, eger benim perspektiv yonumden bakarsan benimle ayni fikirde olursun. Bu sana bagli, bana gore dogal yollarda bu adamlar bukadar zenginlik kazandigini inanmiyorum. Illimunati sacmalaginida girmiyorum bunun daha derin konulari var :)

Link yolla aslanım sen araştırmışsın demek ki. Ama öyle flat earth society vs gibi saçmalıklarsa hiç yollama.

biraz araştırdım bu çıktı

Çok eski, çok da keyifli bir gazeteci geyiğidir.
Baba Rockefeller, hani şu yeryüzünün gelmiş geçmiş en zengin adamı olarak ünlenen, petrol ve çelik ve banka imparatoru John Davison Rockefeller 98 yaşında, artık pilinin bittiği günlerde yatağa düşmüş. En iyi hastanelerde en ünlü doktorlar, hemşireler, hastabakıcılar etrafında pervane. Oğulları “biricik babalarının” üzülmemesi, mutlu olması için sahibi oldukları büyük gazetelerden birine talimat vermişler. Her gün baba Rockefeller için tek (evet tek) bir nüsha gazete basılıyormuş. Haberiyle, köşe yazarları ile, hava durumu, ekonomi, dışpolitika, sanat kültür, spor, magazin sayfalarıyla sahici bir gazete.
Baba Rockefeller her sabah gazetesini okumuş, ölene kadar mutlu, çok çok çok mutlu olmuş ve anlaşılan mutlu ölmüş.
Nasıl mutlu olmasın ?
Gazetesinde profesyonel gazetecilerin hünerle hazırladıkları, adeta gazetecilik show’u yaptıkları haberlerinde –mesela- ABD başkanının ağzından bir demeç yayınlanıyor. Başkan ülkesinin en değerli ve bilge adamının John Davison Rockefeller olduğunu belirtiyor.
Ekonomi sayfasında yurttaşların rakip bankalardaki tasarruflarını çekip bütün paralarını Rockefeller’in Citi Group ve J.P.Morgan-Chase bankalarına yatırdıkları; rakip bankaların birbiri ardına çöktüğü bildiriliyor. Teksas’daki petrol sondajlarında Rockefeller’lerin Standart Oil şirketine ait kuyulardan petrol fışkırırken, rakip şirketlerin kuyularından tuzlu su çıkıyor…

Borsada Rockefeller hisseleri tavan yaparken, rakip şirketler çöküş yaşıyor…
Siyasette Demokrat Parti son seçimde tarihin en büyük yenilgisini alırken Cumhuriyetçiler kongrenin neredeyse tamamını kazanıyor…
Spor sayfasında Baba Rockefeller’in tuttuğu beyzbol takımı rakip takımla oynadığı derby maçında rakibi perişan ediyor.

Gazetenin yıldız falında Baba Rockefeller’in burcu için sağlık ve afiyet tahminleri ballandırılarak anlatılıyor.

:(

Bu aile ile ilgili okadar cok iddia var ki, eger hepsi yalan ise, dünyada bukadar seytanlastirilmanin bedeli mi bu büyük servet diye düsünmek lazim.

her sene bakire bir kızın kanını kendine enjekte ettiriyormuş!!!(yalanın sınırı yok salla gitsin nasılsa bu ülkede buna inanacak cahil bir kitle bulunur).

Üst Alt