Minik Bir Aziz Yıldırım Olma Similatörü | Football Chairman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Minik Bir Aziz Yıldırım Olma Similatörü | Football Chairman

Football Manager'a aşina olan bir nesil olarak mobil uygulamaların/oyunların da günümüzde gelişmesiyle harika bir oyun ortaya çıktı. Bu sefer takımınızın menajeri değil, başkanı oluyorsunuz. Transferleri yapıyor, hiç bir şekilde takıma karışamıyor, stadı büyütüyor, bilet ücretlerini ayarlıyor, zaman zaman politikalarınızla taraftarla karşı karşıya geliyorsunuz. Oyun hem Android hem de IOS platformunda var. Oynayan, oynamak isteyen varsa aşağıdan devam edebiliriz... ( Alıntı )

Football Chairman - Top Rated Smartphone/Tablet Soccer Strategy App

Yukarıdan siteye tıklayıp, telefonunuzun sistemi hangisi ise indirebilirsiniz.Önerim pro versiyonunu satın almanız.

| Ekşi Sözlük'ten oyun hakkında bir alıntı |

pro versiyonu 10 küsür liraya alınabilen* ve kesinlikle parasının karşılığını veren efsanevi oyun, bir çeşit aziz yıldırım simülatörü.

ister oyunun 50 bin euro'luk başlangıç bütçesiyle fikret ormancılık oynayarak başarıya ulaşmaya çalışın, ister gerçek parayla takımı coşturup daha yedinci ligdeyken premier lig takımlarına parmak ısırtacak tesislere sahip olun, size kalmış. bu oyunda farklı takımlarla 100'den fazla sezon oynamış ancak gerzekliğinden ötürü pek de başarılı olamamış birisi olarak benim önerim gerçek paraya çok ihtiyaç olmadığı sürece bulaşmamak zira hazıra dağ dayanmıyor. 10-20 lira verip, 500 milyon euro'yu yedinci lig takımına yatırmak size koymayabilir hatta ilk etapta müthiş bir tatmin de sağlayabilir ama "nasılsa para var" deyip hesabı kitabı bıraktığınız anda işiniz bitiyor, o kadar büyük paralarla oynamaya alışınca siz de kafayı yiyorsunuz. o yüzden, beşinci ligdeyseniz beşinci lig bütçesiyle oynayın. en sağlıklısı o. gelir/gider dengesini sağlamak şart. yoksa inanın bana, 5 milyar euro yatırsanız bile alt ligdeki takımı öyle tak diye çıkaramıyorsunuz çünkü takımın başına geçirebileceğiniz teknik direktörlerin seviyesi, dolayısıyla da transfer edilebilecek oyuncuların kalibresi, bulunduğunuz lige bağlı. takım ortalamasının 40-42 olduğu bir lige 60'lık teknik direktör, 75'lik oyuncu alamazsınız yani.

oyunun internet sitesinden, oyuncuların hazırlamış olduğu farklı veritabanlarını indirip, başka ülkelerde oynayabilirsiniz. ben italya veritabanında oynuyorum, nihayet üç sezonun ardından şanlı virtus bari'yi serie d2'ye çıkarabildim. 2016'da en iyi forveti 30'luk, stadı 600 kişilik olan takımı koca bir asır sonunda dünya devi yapmak cidden muazzam bir his. ama oraya gelene kadar sıkılıyor işte insan, sorun o.

| KENDİ YORUMUM |

Ben Aziz Yıldırım olmadım, Ünal Başganımın yolundan gittim sportif başarıları ardı ardına sıraladım :D

Sportif başarı geldikçe gelirler de aşırı çoğaldı. Oyun içi para filan almadım sadece pro versiyonunu 10 tl verip aldım.Oyun içi para almaya gerek yok ilk başlarda biraz zorlanıyorsunuz sonra başarı geldikçe rahatlıyorsunuz, öyle hemen lig atlama yok her şey yavaş yavaş gelişiyor. Football Manager sevenler bu oyunuda sevecek
.

Kendi oluşturduğum ''Cimbom'' takımım ile İtalya databasesini seçerek ilerledim. Gerisini fotoğraflar ile anlatım :)

l3nQgE.jpg

kGVM5r.jpg

VP4QjP.jpg

77RBja.jpg

5LWNjl.jpg

WgJXjN.jpg

jXlqoj.jpg

LZ9vLb.jpg

Son düzenleme:
Ben tam unal aysal oluyorum bu oyunda 5 sene kupalara uzaniyor sonra iflas ediyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben tam unal aysal oluyorum bu oyunda 5 sene kupalara uzaniyor sonra iflas ediyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kupaları kazanmak önemli ciddi gelir kaynağı

Soruna gelirsek, gelir-gider dengesinde bir sıkıntı vardır

Birde bilet fiyatlarını hep düşük tut, pahalı tutunca taraftar gelmiyor bunun sonucunda stad çevresinde yada içindeki mağaza satışlarıda düşüyor

Oyuncu sözleşmelerinde cimri davran önerilerim bu kadar

Son düzenleme:
Üst Alt