Mircea Lucescu Resmen Zenit'te! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mircea Lucescu Resmen Zenit'te!

onu hep adnan öztürk biliyoruz da ilk önerende o mu acaba o dönem sadece alınmasında yardımcı olmuş olabilir.
kendisi anlatırdı hep. özhan canaydın bu transferde bize yardımcı ol demiş gerisini ona bırakmış.
Baba hülle de diyorlar o işe cidden derin konu ribery ..arabasını beyzbol sopasıyla parçalayan menejerini ve haim frescoyu unutamıyorum xd

Baba hülle de diyorlar o işe cidden derin konu ribery ..arabasını beyzbol sopasıyla parçalayan menejerini ve haim frescoyu unutamıyorum xd

hep aslında zaten marsilyaya gitmek için geldi muhabbetleri çok döndü o dönemde de inceden cebini dolduranlar arada hiç konusulmadan kayboldu gitti. arabayı parçalayan tulundu.
ulan ne badireler atlatmısız yav.

Empati yapıcak olursak sen taa 14 yıl önce perez florquin ümit karan böyle adamlarla şampiyonlar liginde çeyrek finalin kapısından dön üstüne yetmezmiş gibi 3. yıldızı tak gelsin bir uğursuz başkan seni kovsun yerin dibine soksun o başkan tonlarca para harcasın cihan haspolatlı lukunku inamoto filan doldursun takıma bu uğursuz başkan özhan canaydındır her kongrede omuzlarda uğurlanan sadece liseli olduğu için yaptığı başarısızlıkların harcadığı paraların hesabını vermeyen klübü içinde bulunduğu durumu son sürat getiren bir adam.Ama bu adamın konusu hiç bir kongrede açılmasın.

Sonra sen klüp olarak teneke çaldığın adamın senelerce kapısında yat ben olsam bende gelmem en iyisini yaptı.Bu yönetime gelecek olursak en kısa zamanda geldikleri gibi gitmelerini ümit ediyorum bu yönetim 2 senede hiç bir sportif başarı yapamayacağı gibi borcu dahada arttıracak özhan canaydın gibi belki bir ihtimal basket salonu yaparsa yine omuzlarda gidicek.
Kupa finalinde 7-8 tane yiyelimde şu yönetim gitsin başka türlü gideceği yok çünkü bunların savaşı kaybetmektense bir cephede kaybedip güzel bir yönetimle tekrar kafaya oynarız ama bu zihniyetle 6. oluruz en fazla.

Dursunun gelmişini geçmişini.Fakat bu luce moruguda az değil.Bundan öncede aynı şeyi yapmıştı.Gelecem ayağı çekip kalmıştı klübünde şerefsiz herif.

onu hep adnan öztürk biliyoruz da ilk önerende o mu acaba o dönem sadece alınmasında yardımcı olmuş olabilir.
kendisi anlatırdı hep. özhan canaydın bu transferde bize yardımcı ol demiş gerisini ona bırakmış.

Ribery'i ilk izleyen Türk Sinan Engin'dir. Sonra Ergun Gürsoy Galatasaray'ımıza kazandırmıştır Ribery'i.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hem Luceyi istemezsiniz, hem Dursuna niye getirmedin diye laf atarsiniz. Bazi insanlardada laf atmadan once bi kendilerine baksa iyi olacak.

paraya satildigini aciklamistir bundan sonra bize düsen lucenin ismini anmamamiz yeter be önce bizi oynat sonra nerde iyi para var str git, zaten gelmeni istemiyordum FATIH TERIMIN yaninda sen kimsin be adam.
hayirli olmasin insallah!

Son düzenleme:
Mircea Lucescu, tüccar mantalitesine sahip şerefsizin tekidir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sanmam adamı canaydın denen ****** öyle bir kovduki sen olsan onun yerinde geri gelirmisin.
Gururlu adammış en iyisini yaptı adam bize 3.yıldızı taktı o dar kadro ile cl'de 2 tur oynattı adamı kovdular niye geri gelsin?? O defterleri açmadan şöyle söylemek lazım başında dursun özbek denen adamın yönettiği klübe niye gitsin adam en iyisini yaptı gelmeyerek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cska moskovaya başarılar dileriz

russian-flag-animated-2.gif

Üst Alt