Mircea Lucescu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında tarih bizim yüzümüze gülmüşte biz angutluk etmişsiz. Hagi gibi bir efsaneden sonra lucescu gibi bir nimeti genç yaşta bize hediye eden Tanrı’ya teşekkür etmek yerine bu herif göndermişsiz

Bu herifin simeoneden farkı neydi ?
Işte bu yüzden Özhan Canaydın en kötü başkanlar listesinde 1 numaradır. Yeniden Avrupa kupası görürdük bu adamla devam edilseydi.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Yerine Fatih Terim gelecegi icin gonderilmesi normaldi. Ben dahil neredeyse %95 Fatih Terim'i istemistir.
Son pişmanlık fayda etmez.

Fatih Terim'in futbol anlayışına alışmış taraftarlar olarak, oynattığı defansif, güvenli ve skor almaya yönelik oyunu algılayamadık. Bugün gelse, yine o günkü oyunu oynatsa yine gelmesini istemem sanırım. Bence o gün haklıydık taraftarlar olarak.

Yerine Fatih Terim gelecegi icin gonderilmesi normaldi. Ben dahil neredeyse %95 Fatih Terim'i istemistir.
Son pişmanlık fayda etmez.
Öyle bir oran yok. Ben dahil pek çok kişi Lucescu' dan vazgeçilmemesi gerektiğini söyledik ama sessiz çoğunluğa karşılık medyadaki Terim Lobisinin çığırtkanlığının, Özhan Başkanı yanılttığı kanaatindeyim. Hele Terim' in, Lucescu için hadsizce ''O adamcağız'' söylemi, Terim sempatizanı tarafsız futbol kamuoyunu dahi Lucescu' dan yana tavır almaya itmiştir...

Böyle eski tarihli olaylar hakkında yaşı yetenler konuşmalı ki sağlıklı değerlendirmeler yapılabilsin. O zamanlar 10-12 yaşında olanlara yahut yıllar sonra arşivden bir şeyler bulup ahkam kesmeye çalışanlara laf anlatmaya derman yetmez, anlamayacaklardır zaten...

Öyle bir oran yok. Ben dahil pek çok kişi Lucescu' dan vazgeçilmemesi gerektiğini söyledik ama sessiz çoğunluğa karşılık medyadaki Terim Lobisinin çığırtkanlığının, Özhan Başkanı yanılttığı kanaatindeyim. Hele Terim' in, Lucescu için hadsizce ''O adamcağız'' söylemi, Terim sempatizanı tarafsız futbol kamuoyunu dahi Lucescu' dan yana tavır almaya itmiştir...

Böyle eski tarihli olaylar hakkında yaşı yetenler konuşmalı ki sağlıklı değerlendirmeler yapılabilsin. O zamanlar 10-12 yaşında olanlara yahut yıllar sonra arşivden bir şeyler bulup ahkam kesmeye çalışanlara laf anlatmaya derman yetmez, anlamayacaklardır zaten...
O zamanlar 22 yasindaydim. Kendimizi kandirmaya gerek yok. Gayet de cok buyuk cogunluk Terim'i istiyordu. Belki trubundekiler ve takima daha hakim olanlardan istemeyenler olabilirdi ama genel cogunluk istiyordu.

O zamanlar 22 yasindaydim. Kendimizi kandirmaya gerek yok. Gayet de cok buyuk cogunluk Terim'i istiyordu. Belki trubundekiler ve takima daha hakim olanlardan istemeyenler olabilirdi ama genel cogunluk istiyordu.
Aramızda yine yarım nesil var ama mesele o değil. Genel çoğunluk dediğin, doğrudan doğruya basındır ve Terim' in GS tandanslı basındaki etkisini anlatmama gerek yoktur sanırım. O zamanlar sosyal medya yok gibi bir şeydi; olsa yine Terimci tayfa ağır basardı ama diğerlerinin de bir nebze sesi duyulurdu hiç olmazsa...

Çavuşesku döneminde yetişmiş, TD konusunda son derece ırkçı yaklaşım içinde olan İtalya' da bir yabancı için rekor diye bildiğim, aralıksız 8 yıl boyunca görev alabilmiş, 3 fakülte mezunu, 7 dil bilen bir 'futbol bilgesi' nden bahsediyoruz; bunlar sonradan keşfedilmiş bilgiler de değil hani...

Üst Alt