Mircea Lucescu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Mircea Lucescu

Bu adamı esnaf lokantasında çalışan aşçı abilere benzetiyorum. Patronu önüne hangi malzemeyi koysa, en iyisini yapan/yapmaya çalışan bir adam. Öyle elit teknik direktörler için "Bana şunu alın, şu şekilde oyuncu olmazsa olmaz" ayakları yapmıyor ki meziyetli teknik direktörlük budur bence.

Cevap: Mircea Lucescu

Ukrayna bozmuş seni Luce :D

462334578.jpg

bende hoca gitmesin istiyorum ama sağlam bi kaynaktan aldığım duruma göre görüşülüyor ve anlaşılmaya yakın. umarım hayırlısı olur

Sanırım lucescu olacakmış renktaşım şimdiden hoşgeldin diyorum kendisine, Grande de demirörenle görüşmeye devam etsin biz rahatsız etmeyelim onu

fatih hocanın elinde böyle kadro varken abdullah avcının çöplüğüne gitmez bence şimdi anca euro 2016 elemeleri için başlar benim görüşüm açıklama yapar o da

lucescu haberi mi var nerden biliyorsun

fatih hocanın elinde böyle kadro varken abdullah avcının çöplüğüne gitmez bence şimdi anca euro 2016 elemeleri için başlar benim görüşüm açıklama yapar o da

lucescu haberi mi var nerden biliyorsun

Bi aralar fenerle de çok adı geçti bilirsiniz, şu an diğer forumlarda falan temasa geçilmilş deniliyor ne kadar doğru bilmem ama ben ne olur ne olmaz şimdiden hayırlı olsun diyorum

Üst Alt