Mircea Lucescu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu geceki maçtan sonra sıcağı sıcağına yazıyorum. büyük ihtimalle hata ediyorum takımın başında bir hoca varken yakışmıyor ama ancak hazır ukrayna karıssıkken kendiside ayrılıcam diyorken el altından bir yoklamak, aklına bişeyleri sokmak iy olur. yarım kalan işleride var hem.

1 gün geleceksin o yarım kalan işini halledeceksin.

Gittiği zamandan beri şu takımın başında maç sırasında çok az yapılan değişiklik direk skoru,puanı bize getirmiştir.

Kendisi bunu çok yi yapıyordu.

Oyuncuları satranç taşı gibi hareket ettiriyordu.

Tekrar bize geleceği gün bukez çok yakın.

Kader okadar güzel bir hal alıyor ki zaman zaman hayret ediyorum; nasıl geldi 3. yıldızı taktırdı, bukez 4. yıldızı taktıracak.

lucenın gelecegını sanmıyorum keske gelebılse ancak cok ıyı takım kurdu..o takım bırakılmaz bence ama belkı eksık kalmıs ıslerım var dıyıp bırakıp gelebılır bıze...

1 gün geleceksin o yarım kalan işini halledeceksin.

Gittiği zamandan beri şu takımın başında maç sırasında çok az yapılan değişiklik direk skoru,puanı bize getirmiştir.

Kendisi bunu çok yi yapıyordu.

Oyuncuları satranç taşı gibi hareket ettiriyordu.

Tekrar bize geleceği gün bukez çok yakın.

Kader okadar güzek bir hal alıyor ki zaman zaman hayret ediyorum; nasıl geldi 3. yıldızı taktırdı, bukez 4. yıldızı taktıracak.

1138932-17916690-640-360.jpg

Lucescu iyi de, Turkiye icin cok efendi bir adam. Futbol direktoru yapsak, Mancini''yi de sevip sayiyor anladigim transferlere falan birlikte karar verseler daha faydali olur sanki.

Lucescu ben gelmiyorum diyor, yani bosuna ugrasmayin demek istiyor. Ukrayna da mutluymus.

Bu konuda o yuzden kilitlenebilir..

aysalda luceyi getirecek vizyon yok o gider lippi yi alır markayız yeauhh kurumsalık falan der sonra roka mesaj atar ne olduğunu

Lucescu: "Marsilya'ya ve ya Türkiye'ye gideceğim tamamen yalandan ibaret. Burada mutluyum. Türk basını sadece spekülasyon yapıyor" diye konuştu.

(gazetesport)

Mancini'den daha iyi değildir kendisi.Şahtar sahibinde su gibi para olan ve yabancı saçmalığından muzdarip olmayan bir kulüp.Her istediği alınıyor luce'nin.Genç gelecek vaat eden brezilyalılar falan.Ona rağmen gideceği en uç yer şl çeyrek finali.Çapı yarıya yetmez.2-0dan 2-2ye getirmeleri meşhurdur.Bugün onu isteyenler 10 yıl önce de onu gönderip terim'i isteyenlerdi.Geldiğinde brezilya'lı alamayacak.Yeniçerilerle oynayacak.

Bielsa dan daha iyi bir TD oldugnu düsünmüyorum ayni zamanda yasi artik 68 olmus .

Ha Türkiye ligni falan taniyor bu kesin bir Avantaj'dir ama Bielsa bana göre Lucescu dan daha iyi bir Antrenör.

Iste futbolu takip etmeyen tipler Bielsa diye zirliyor durmadan. Birde Bielsa'yi bilmis gibi konusuyorlar.

Bielsa gelsin 2 ay sonra tekme tokat gönderilir. Adamin futbol felsefesi bir kere genc oyunculardan kurulu. Nerde bu ülke'de o anlayis ve sabir. Mancini genc oyuncu aldi diye yerden yere vuruluyor. Birak oynatmasini, sadece aldi diye.

Bielsa hem aliyor hem oynatiyor, artik ne olur bilmem. Idam karari da cikabilir taraftar arasinda.

Iste futbolu takip etmeyen tipler Bielsa diye zirliyor durmadan. Birde Bielsa'yi bilmis gibi konusuyorlar.

Bielsa gelsin 2 ay sonra tekme tokat gönderilir. Adamin futbol felsefesi bir kere genc oyunculardan kurulu. Nerde bu ülke'de o anlayis ve sabir. Mancini genc oyuncu aldi diye yerden yere vuruluyor. Birak oynatmasini, sadece aldi diye.

Bielsa hem aliyor hem oynatiyor, artik ne olur bilmem. Idam karari da cikabilir taraftar arasinda.

En iyi ornek Kayserispor, yas ortalamasi 21, kume dusuyor. Onlar sadece Avrupa da olur.

heyecan arama lüksümüzü geçtiğimiz eylül doldurduk.

luce yi tanımayanlar kendilerini varsayımlarla belli ediyorlar. her şey isim değil, zaten isim kariyer de yaramadı bize,isimli yarayacak olanlarıda getiremeyiz maalesef.

luce 68 yaşında olabilir kendisi burakla birlikte kafa topuna çıkmayacak hoş çıksada şansı olduğunu düşünüyorum ya neyse.bize onun zekası, her futbolcudan maksımum verim alışı gerek

luce bu topraklara gelmiş(benim gördüğümden bahsediyorum derwall falan araya katamam onlar için ayrı bir kıyas gerekir) en soğuk kanlı ne yaptığını bilen, en zeki yabancı hoca. tilki gibidir.bilgedir. takımında işine yarayacağını düşündüğü pek çok oyuncu herzaman hazırdır. futbolcunun dilinden anlar.bi bakmıssın senın benım en fazla yedek dediğimiz adamı olmadık bir dakikada sahaya sürer o adam maçı getirir.

hep bunu diyorum, yıne derim, takımın basındaykende bunu derdim takımını satranc oynar gibi yönetiyor.2002 de ayrılışı tamamen seçim kozu yüzünden ve camianın, taraftarın şımarıklığı, ne oldum delisi olması yüzünden.

herseyden önemlisi luce ülkenin pisliğini biliyor bu pislik yuzunden bu ulkede 2 şampiyonluk kaçırdı. ona göre önlem almasını bilir.sakin durusunuda bozacağı zamanı bilir

*köpekler istedi diye atlar ölmez*

-----Bizi kıskanıyorlar

Lucescu, F.Bahçe ve Beşiktaş'ın, Avrupa'da başarısız olmalarını istediklerini iddia ederek şöyle konuştu: "Yarı finale R.Madrid çıkarsa, bu onların sayesinde olacak. Bizi kıskanıyorlar. Her maçta niye 3-4 oyuncu kaybettiğimizi anlıyorum. Türkiye'de zafer, G.Saray'ı yok etmek. Ama bir atasözü vardır: Atlar, köpekler istedi diye ölmez."-------

pscht....seni zaten kimse ciddi almaz. Futbol Profesör gibi konusuyorsun ama senin Futbol Bilgisi= 0.

Bielsa bugün Taktiksel olarak Dünyanin en iyi TD'dan birisi. Tabi kendisi cok cilgin bir Adam ve Karakteri biraz degisik. Ama bizim Takimda is yapar.

Not: Al sana Bielsa,biraz oku sadece bos konusma ile olmaz...

Athletic Bilbao unter Marcelo Bielsa | Spielverlagerung.de

bu da güzel: Europa League: Marcelo Bielsa - Das Taktikgenie zu Gast in Manchester | STERN.DE

Üst Alt