Miroslav Stoch Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Miroslav Stoch Fenerbahçe'de

Cevap: Stoch Fenerbahçe'de

Helal olsun 3 sene öncesine geri döndük. Herkesi tebrik ediyorum.

Adam Londra'da transfer bitirmeye çalışıyor bir haber sen futbol şubesinde görevli değilsin deniyor. O adam artık transfer yaparmı? Alın size geçmiş olsun...

Hiiiiç adamlara ezik falan da demeyin. Transfer böyle yapılır. 2 günde gittiler aldılar. Hiç öyle kıvırmaya gerek yok. Biz geçen sene nasıl yapıyoduksak şimdi onlarda öyle yaptılar. Eziklikle falan alakası yok transferi istemekle alakalı paran yoksa almayacaksın böyle uzatmayacaksın gelir kaparlar elinden rezil kepaze olursun...

Başkana da bundan sonra güvenim ve itimadım 0 lanmıştır. Alsın adnan sezginle beraber serdar özkanlar mehmet battallarla süper bir kadro kursun. Başkan vizyonunu belli etti artık.

Haldun Üstünel'e yamuk yapanlar utansın.

Burda da yok iyi oldu almadık diyenler ilk konuda 20-30 sayfa geriyi bir okusunlar. Kıvırmayın artık yeter...

Tamamen katılıyorum.

OHAAAAA. Biz ilgilenirken, avrupanın genç isimlerinden biri deniyordu, ntvde, şimdi ntv diyor ki Ortadoğunun en yeteneklisi. Yahu azize hepinize nasıl yetiştiriyo parayı anlamıyorum. NTv'de azizenin köpeği oldu iyice.

paramız yokmuş seneye bu takımdan birşey beklemeyin rezil yönetim diyenlere,acıyorum sadece

Şu transfere sevinenler ne için sevindiniz anlamış değilim.Gio kalır bölece diyenler dahada komik.Adnan polat yönetimi sos vermeye başladı bence 2 milyon euro için vazgemişiz.Hayret ki ne hayret gerçekten çok sinirliyim.

Yahu bırakın yem mem, ilgilendik işte bu adamla para yok diye pazarlık mazarlık uğraştık ve kaptırdık, bu kadar basit. Tebrik etmek lazım, gidip aldılar. Para da bir faktör tabi.

Adam Londra'da transfer bitirmeye çalışıyor bir haber sen futbol şubesinde görevli değilsin deniyor. O adam artık transfer yaparmı? Alın size geçmiş olsun...

Hiiiiç adamlara ezik falan da demeyin. Transfer böyle yapılır. 2 günde gittiler aldılar. Hiç öyle kıvırmaya gerek yok. Biz geçen sene nasıl yapıyoduksak şimdi onlarda öyle yaptılar. Eziklikle falan alakası yok transferi istemekle alakalı paran yoksa almayacaksın böyle uzatmayacaksın gelir kaparlar elinden rezil kepaze olursun...

Başkana da bundan sonra güvenim ve itimadım 0 lanmıştır. Alsın adnan sezginle beraber serdar özkanlar mehmet battallarla süper bir kadro kursun. Başkan vizyonunu belli etti artık.

Burda da yok iyi oldu almadık diyenler ilk konuda 20-30 sayfa geriyi bir okusunlar. Kıvırmayın artık yeter...

Aynen

Edit

abi bence şu an bizim yapacağımız tek şey olası bir adnan sezgin olayını engellemek...

ilk dakkada eline yüzüne bulaştırdı... moderatörlere sesleniorum.. hemen anket başlatmalıyız...

Üst Alt