Miroslav Stoch Fenerbahçe'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Miroslav Stoch Fenerbahçe'de

Cevap: Stoch Fenerbahçe'de

adminler kızmasın büyük yazıyorum diye ama okuyun. B.ktan bir stoch alınmadı diye, seneye stadı görürsünüz gelmeyiz boş kalır, utanıyorum yönetimden diyen light galatasaray'lılar. Bırakın gidin bu takımı antuda takılın o zaman. 1 tane b.ktan 20 yaşında adam için takıma niye küsüyorsunuz. Iyi ki almadık diye sevineceğiniz yere üzülüp trip atıyosunuz. Bir tane stoch'a mı bağlı bizim takımın kaderi. Fenerin elinde patlarsa yüzünüz nerde olacak ki patlayacak? Yeter artık haddinizi aşmayın takıma yüklenmeyin 160 tane eziğe rezil olmayın şurdan....!!!!!!

Çok fazla üzülmek bencede anlamsız

Stoch twentwde 10 gol 4 asist

Nuri Feyanord da 6 gol 5 asist falan oynamıştı

Bu çok fazla birşey göstermez ama bence istatistikleri çok aşırı değildi

Baştan beri şahsi fikrim bu yani durumu kurtarmak değil

Cevap: Miroslav Stoch Fenerbahçe'de

Çoluk çocuk yorum yapmayın şurda. 250 kişiye rezil oluyosunuz çünkü. Bu mu lan sizin Galatasaray'lılığınız. 20 yaşında b.ktan bir adam için değer mi bu yazılar. Takıma küsmeler. O salaklar herşeyi parayla alacaklarını sanıyorlar. 16 mayısta babayı kim aldı oğlum söyleyin lan utanıyorum diyenler? Abdullah abi senden özür diliyorum biraz sert yazıyorum ama, utanıyorum diyen GALATASARAY'lı değildir...!

Servet kalırsa Stochu 3 parçaya böler. :asd:

Agueoyu nasıl hastanelik etmişti ama :asd: Stoch çok hafif kalır yanında.

Servet

Servet_2.jpg

Vs

Stoch

0,,10268~3426123,00.jpg

dzsudzsak ı alırsak anca kapatırız bu açığı onuda alamayız bu bütçeyle.yine gider ya bonservisi elinde birisi ya da 30 küsrlü yaşlarda adamlar alırız.grellayıda bjk kapsa bari

Ulan kendinizi rezil etmeyin, resmen millete malzeme çıkarıyorsunuz. Galatasaray'a geleceği zaman öve öve bitiremezdiniz, yok çok iş yapar vs. derdiniz Fener'e gelince mi adam gözden düştü. Saçma sapan konuşuyorsunuz, gram mantık yok sizde yahu.

Kutlamak lazım. 2 gün içerisinde transferi bitirdiler. Fenerbahçe'yi suçlamıyorum. Sadece resmi sitesinden yalanladıktan sadece 1-2 saat sonra açıklamaları gerçekten çok iğrenç bir davranış. Ama alıştık artık bunlara.

Her zaman yaptıkları şey. İnanıyomusun sen onlara ?

Stochun yeteneği için konuşacaksak hollanda liginde 10 golü bizim sabri de atar ancak transferin şekli ise konu, gol yedik doğrudur çok büyük bir beceriksizlik var ortada.....

Stochun tükiye liginde soldan içeri kıvrılıp rahat rahat şut çekebileceğini sanmıyorum.

Hollanda liginden bir adam gelirken oradaki pas ve gol sayısının %60'nı kırparak turkcell süper lige uyarlayın derim ben....

Fakat transfer konusunda yönetsel bazda büyük bir gaflet içinde olduğumuz kesin.

Ek olarak fenerbahçenin piyasada o kadar çok oyuncu bulunurken bizim ilgilendiğimiz adamı alması garip.Transferdeki stratejileri sisteme göre oyuncu mu yoksa sadece ezeli rakibe gol atmak mı tartışılır?

Cevap: Stoch Fenerbahçe'de

adminler kızmasın büyük yazıyorum diye ama okuyun. B.ktan bir stoch alınmadı diye, seneye stadı görürsünüz gelmeyiz boş kalır, utanıyorum yönetimden diyen light galatasaray'lılar. Bırakın gidin bu takımı antuda takılın o zaman. 1 tane b.ktan 20 yaşında adam için takıma niye küsüyorsunuz. Iyi ki almadık diye sevineceğiniz yere üzülüp trip atıyosunuz. Bir tane stoch'a mı bağlı bizim takımın kaderi. Fenerin elinde patlarsa yüzünüz nerde olacak ki patlayacak? Yeter artık haddinizi aşmayın takıma yüklenmeyin 160 tane eziğe rezil olmayın şurdan....!!!!!!

Yahu ne alakası var allahaşkına. İsterse bank asya topçusu olsun. 3 kuruşun hesabını yapıp adamı almıyorsun. Üstüne üstlük transferden sorumlu adamını pasifize ediyorsun tam da dönemin başında. Ondan sonra ezeli rakibin geliyor ve daha ilgilendiği açıklanalı 48 saat olmadan adamı alıveriyor.

Sence şimdi burda hiçmibir hata yanlışlık yok? Banane stochtan dünyada bir futbolcu o adam mı kaldı? Ama madem böyle bir adam ne yattın kapısında 2 ay? Esas sizin yaptığınız light Galatasaraylılık be! Biz ilgilenince "ohh koçum yavrum süper adam" fenere gidince "zaten kötüydü 20 yaşında adam için zart zurt bilmemne" Siz aslında takıma kötülük ediyorsunuz haberiniz yok.

Bu iş sadece transfer meselesi değil. Takım vizyon küçültüyor resmen yönetimdeki ileri görüşlü iş bitirici adamlar sırf torpil uğruna pasifize ediliyor. Ha sen bundan çok memnunsan diyeceğim birşey yok. Ama doğruyu söyleyenleri de yok efendim siyah yazarak büyük harfla yazarak susturamazsın doğruların üstünü kapatamazsın.

Bu günün hesabı sorulacak. Nasıl ki Arda'dan oynamadığında kaybedilen maçlar için hesap sordunuz siz büyük Galatasaraylılar (!) bundan da hesap sorun...

Nasip yapacak birşey yok.

Bizimkiler bu sene sessiz kalacak gibi duruyor transferde.

Yönetim karıştı son olaylar pek iç açıcı değil.Bekleyip görelim.

Agalar Fazlı,scoutgs,TSN vs beni takip edin bundan sonra

Bu adam gelmeyecek demiştim :cool:

Oooo olur mu beyler, Adnan Sezgin şimdi 2. ligden getirir şöyle süper bi adam ne Stoch kalır ortada ne de başka bişey.

ben dedim ama size bukadar kesin ve emin konuşmayın diye sonu kötebilir şimdi herkes şoke oldu :) olsun Giovanni kalır kadroda, uyum sorunuda olmaz.

yaw arkaadas anlamadım ki ben biz niye hala kanat adamlarıyla ugrasıyoruz bu takımın gecen sene orta sahası cokmedi niye orta sahya bir zenci almıyoruz takımın her mevkisinde kanat adamlarımı oynıcak anlamdım yemin ederim bu transfer politikasını ben hee ...

Onur kardesim sen dalgami geciyon servet kim yaa stoch onu bir kere gecer geri doner bir daha gecer

Üst Alt