Misimovic: Burada Çok Komik Şeyler Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic: Burada Çok Komik Şeyler Oldu

Cevap: Misimovic: Burada Çok Komik Şeyler Oldu

Şu adama sallayanlar, adamın ne gibi bir hata yaptığını açıklasınlar, rica ediyorum.

Yeri dolmayan oyuncular arasına katıldı. Keita, Misimovic, Mehmet Topal.

Cevap: Misimoivic' den Kupa Maçı Sonrası Açıklamalar

Guzel sallamis. Transferin son gununde geldi bize, demek ki bizim gibi 5-6 takim daha son gune birakiyor transferleri :eek:

Oyuncularla cok iyi arkadasligi varsa da Hagi'nin acikca yalan soyleyip haksizlik yaptigi durumda neden cok iyi arkadaslarindan biri cikip ses etmiyor?

Sol kanatta oynadi diye oyundan cikinca soyunma odasina giden adamdan takim oyuncusu olmaz arkadas. Bosna milli takimini da karistirip teknik direktoru istifa ettirmis burada da Hagi'yi oynatmaya calisti. Yemezler koc

Ahmet Çakar terk.

misi len burdada cok komik seyler oldu

kiraliksin dedik anlatamadik ne finansciligimiz kaldi ne GS liligimiz:)

Cevap: Misimoivic' den Kupa Maçı Sonrası Açıklamalar

Guzel sallamis. Transferin son gununde geldi bize, demek ki bizim gibi 5-6 takim daha son gune birakiyor transferleri :eek:

Oyuncularla cok iyi arkadasligi varsa da Hagi'nin acikca yalan soyleyip haksizlik yaptigi durumda neden cok iyi arkadaslarindan biri cikip ses etmiyor?

Sol kanatta oynadi diye oyundan cikinca soyunma odasina giden adamdan takim oyuncusu olmaz arkadas. Bosna milli takimini da karistirip teknik direktoru istifa ettirmis burada da Hagi'yi oynatmaya calisti. Yemezler koc

Peh.

Disiplinsiz diye kadro dışı kaldı açıklaması yapıldı. Bu na diyor olamaz mı?

Disiplinsizlik Hagi'nin yorumudur. Yorum da yalan olmaz. Olsa olsa yanlış olur. Buraya gitti, bunu dedi şunu yaptı gibi bir durum yok. Hagi çok ağır karar verdi diyebilir ama herkesin disiplin anlayışı farklıdır. Skibbe-Kalli-Lincoln örneği.

Disiplinsizlik Hagi'nin yorumudur. Yorum da yalan olmaz. Olsa olsa yanlış olur. Buraya gitti, bunu dedi şunu yaptı gibi bir durum yok. Hagi çok ağır karar verdi diyebilir ama herkesin disiplin anlayışı farklıdır. Skibbe-Kalli-Lincoln örneği.

Hocam Hagi'yi savunmak için çok ince ayrıntılara takılıyosun. :)

biz sana degil kendimize yazık ediyoruz. her sene aynı dramı yasıyoruz. bu sene filmin sonuna geldik. her şer de bir hayır vardır derler. ama bu yönetimle bi halt olmaz hemen degismeli. eger sezon sonuna kadar kalıp öyle giderlerse. transferlerdende umudum yok..

Tas gibi futbolcumuz gitti. Almanya'nan maestro'su. Avrupa'nin en iyi 10 numaralarindan birisidir kendisi. Onu Wolfsburg'da cok seyrederdim. Galatasaray'a geldiginde sarhos olmustum o aksam. Bir de formasi var bende, ah be Hagi..

Cok komik seyler oluyor hocam gercekten.

Üst Alt