mizah - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mizah

FDWY5E8XEAA_6Pz

Mizahın kralı gscimbom database'inde saklı. Sneijder-Belhanda kıyası yapmakla kalmayıp Belhanda'yı Sneijder'in önüne koyanlar vardı mesela. Lewandowski-Burak kıyası gibi sansasyonel karşılaştırmaları da es geçmemek lazım.
İnsanların görüşleri düşünceleri komik mi? Düşüncelerini özgürce ifade eden insanlara gülerek neden onları baskı altına alıp sessizliğe gömülmelerine sebep oluyorsun? Zavallı insanlar suskunluk sarmalina dolanıyor ve nice insanlar kayboluyor toplumun içinde. Yakıştıramadim. Bu gelişin olmadi abi bence sen git bir hafta sonra yeniden gel. Belki düzelirsin.

Mizah kisvesi altında verdiğim mesajı değersizleştirme çaban tam günümüze yakışan bir hareket olmuş. Bilgiyle dalga geçmek. Yazık.
İkidir mesajımı alıntılayıp şahsımı yargılıyorsun dolayısıyla görüşlerimi açıkça belirtmekten alı koyup suskunluk sarmalına dolanmama vesile oluyorsun.

Beni suskunluk sarmalına dolamaktan vazgeç.

Ahahahah mizah sayfasında mizah yaptığımız yeter. Maç izleyelim birazcık.
Mizah konusunda bir sıkıntın var zamanında bırakmıyorsun. İlk mesajını attın, cevabını aynı tonda verdim bitti artık like ver geç tadında bırak. İkinci mesajından sonra beni de aynı şekilde cevap vermeye zorladın ortaya yüz ekşiten tat kaçıran bir durum çıktı.

Aynı teyzemdeki surat ifadesi oluştu bende. Uzun lafın kısası momentum yanımızdayken zorlama espri 1 kere yapılır tadında bırakılır yola devam edilir, sündürürsen olmaz.

Hadi iyi forumlar sana.

Mizah konusunda bir sıkıntın var zamanında bırakmıyorsun. İlk mesajını attın, cevabını aynı tonda verdim bitti artık like ver geç tadında bırak. İkinci mesajından sonra beni de aynı şekilde cevap vermeye zorladın ortaya yüz ekşiten tat kaçıran bir durum çıktı.

Aynı teyzemdeki surat ifadesi oluştu bende. Uzun lafın kısası momentum yanımızdayken zorlama espri 1 kere yapılır tadında bırakılır yola devam edilir, sündürürsen olmaz.

Hadi iyi forumlar sana.
Ben mizahşör değilim sizin gibi. Öyle hesaplar yapamıyorum. Sözelciyim. Keyfim geldiği zaman yazıyorum.

Üst Alt