Haber - MKE Ankaragücü Başkanı Fırat: "Eryaman'ın zemini çok daha iyi durumda" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber MKE Ankaragücü Başkanı Fırat: "Eryaman'ın zemini çok daha iyi durumda"

Oldugundan daha da berbat hale getirme isi buyuk basarı bu arada şu durumda 1 senedir içine girilmemis (dogal olarak ) hatayın stadının zemini buradan iyidir

Kac defa soyledik. Rize ile bile gorustuler transfer icin. Utanmiyor mu Gs yonetimi? Vermeyin kardesim, baska kulup mu yok? Yoksa da kalsin elemanlar.

Bunlari tamamen yok sayacaksin, butun iliskileri donduracaksin.
Biz böyle yapıyoruz bunlar da işte kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar. Üstüne bir de laf yiyoruz, sanki elimiz bu çomarlara mahkummuş gibi.

Haluk Yürekli: "Maç Eryaman Stadı'nda oynanacak diye resmi açıklama yok ama her arayana orada oynanacak diyorlar. Yayıncı kuruluşa da öyle dediler."

Gökhan Dinç: "Bu statta maç oynatmak katliamdır. Bu statta maç oynayan bir oyuncunun çapraz bağları koptu. Bu statta maç oynatmaya çalıştığınız sürece amacınızın başka bir şey olduğunu görüyorum."

Boyamislar hemen, ozellikle orta bolumu orada hic cimen yoktu ;D

Hala yapıyorlar mı bilmiyorum benim çocukluğumda pazarda salatalık satan bazı pazarcılar(bu herhangi başka bir yeşil sebze/meyve de olabilir), salatalık daha yeşil gözüksün diye yeşil çadır kullanırlardı. Bunlarınki de o hesap.

Yukarıda da paraya kıydık guaj boya kullandık geyiği yaptım doğru çıktı.

Üst Alt