MMA & Boks Genel Sohbet Konusu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

z4bWy9.png

Forumda boksa ilgili arkadaşların sayısı az değil. Boks hakkında konuşabileceğiniz genel bir konunun eksikliğini farkettim ve açma gereksinimi duydum.

Bu konu altında boks hakkındaki haberleri, yapılan/yapılacak karşılaşmaları, boks hakkında sohbetinizi burada yapabilirsiniz.

Deontay Wilder pek boks yapabilen biri degil, teknigi iyi degil pat küt yumruk atiyor ama güclü iste.
bence suan en iyisi joshua.

Orası öyle tabi. Joshua tekniği, güçü, fiziği ile ağır sikletin en iyisi şuan bence. Wilder'ın ise sokak dövüş tarzı ve gücü onu etkileyici yapan zaten.

Joshua'nın Wilder ile yapacağı maç dehşet birşey olacak. Yakın zamanda düzenlenir diye düşünüyorum.

Deontay Wilder para pesinde. Dünya sampiyonlugunu mümkün oldukca fazla para kazanmak icin kullaniyor, olabildigince fazla defense yapabilmek icin hep en zayif rakipleri seciyor. Fizik kasmisti son aylarda, daha da kaliplasdi. Povetkin´e karsilamasini baya ertelemisti, ama sonunda yapmak zorundaydi, zorunlu ünvan maci oldugu icin. Povetkin´in yasakli madde kullanmasi, yine erteledi. Derin nefes almistir... Sonra zaten özünde cok basarili olan, ama bitmis Arreola´yi dövdü yine. Ancak stiverne den sonra, onu düsüren ikinci zat oldu wilder galiba. tough bir m..f... Chris.

David Haye de bu aralar gümbür gümbür geliyor, daha kaliplasmis oda, yumruklarini önceden cok daha güclü gördüm. Herkes üc sene falan box yapmamasini dezavantaj görürken, Ulu Önder Baskomutan George Foreman, güc kazanmak icin, büyük bir firsat oldugunu anlatiyordu. Dövüstügü rakiplere bakarsak, birsey demek zor, ama en azindan Shannon Briggs ile yapacagi mac heyecanli olacakdir. Hey gidi Shannon the Cannon, 90´larin umut isigi, brooklynin asi cocuguydu. 6 sene önce bitikdi Klitchko´ya dövüstügünde, simdi 45 yasinda, hangi seviyede oldugunu bilmek güc. Ama heyecanli olacakdir müsabaka yinede.

Joshua Wilder´in tam ziti. Mümkün oldukca en güclülerine dövüsmek istiyordu, ama bir cok boksör ducking etti. Simdi ise kendisi de menejer tavsiyesi ile, biraz daha yavaslama karari aldi galiba, ama 1 sene icin sadece. Show Time ile kapdi zaten sözlesmeyi...

Joseph Parker´de cok yetenekli bir adam, ama Takam macinda zamana ihtiyaci oldugunu gözlemledim. Yinede o da, cok büyük maclar kovalarken, önemli boksörler, ducking etmistir. Zor bir rakip.

Kart çok çok iyi neredeyse boş maç yok tabi son iki maç diğerlerinden farklı. Bu Conor-Diaz kapışmasından Ufc iyi para kaldırıyor şimdi bunu da Diaz alırsa üçüncü maça gerek kalmayacak onun için bunu Conor'a verebilirler ama yinede favorim Diaz.

Fight Night Hamburg'da idi. Vallahi iyide oldu ara sıra Avrupa'ya gelsinler daha normal saatlerde oluyor.

Gustafsson'u aylar sonra görmek güzel olmakla birlikte maç bayağı kötüydü, rakiple alakalı tabi. 3 raundda 3 mü 4 mü takedown normal değil ki hepside çok basitti.

Arlovski'nin de üst üste üçüncü mağlubiyeti sanırım. Millet eski şampiyon diye saygı gösteriyor da adam gitmiyor artık. Ayakta dövüşse belki yenerdi de yerde hiç şansı yok.

Andrei Arlovski vs. Josh Barnett - vidme

Yılın maçı var bu gece. Aslında gecenin maç kartı genel olarak iyide sadece bunu verecekler diye gördüm. Mesela birazdan Callum Smith ve Casimero'da dövüşecek.

Ekli dosyalar

• Golovkin-vs-Brook.jpg
    Golovkin-vs-Brook.jpg
    44.2 KB · Görüntüleme: 141
Üst Alt