Mobil Operatörlerin Ortalama Hızları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil Operatörlerin Ortalama Hızları

Pahalı mahalı biraz ama kendimi bildim bileli Turkcell kullanıyorum, bi' ara yanıldım şaşırdım Vudufuna geçtim, 1 sene zor sabredip geri Turkcell'li olmuştum.

Turkcell iyidir.

faturalarından nefret ediyorum (arada 19 TL lifebox giydirmesi falan yapıyorlar) ama Turkcelldem hiç çıkmadım - kesinti internet sıkıntısıda yaşamadım açıkçası.

En uyuz olduğu mtek şey - mesaj değilde Kabul Et - Reddet şeklinde direkt mesajımsı şey çıkarıyorlar ya - es kaza cebinden çıkarırken dokunsan havaya bir şey kabul etmiş oluyorsun. Ona tahammülüm yok nerdeyse.

Ben yıllarca Türk Telekom kullandım sonra avantajlı seçeneği var diye Vodafone'a geçtim bir sene zor dayanmıştım. Konuşma kısmında sıkıntı çıkmasa da rezalet internet hizmeti vardı. Çarkta her hafta 20 gb internet veriyordu ama çekmediği için hiç bir işe yaramıyordu. 2 sene önce Turkcell'e geçtim taahhüdüm bitti ama başka bir tarife ile taahhüt yenileyip devam ediyorum. Turkcell'in tadını alan başka yere gidemez.

Bende hem magnet hemde superbox var. Malum her ikiside interneti baz istasyonlarından çekip bize dağıtan yani mobil teknolojiler. TT magnet ile tek bir cihaz öldürmesede guldurmuyor. Maç izlerken Toddan hanıma yalvarıyordum lütfen instagrama falan girme wifi uzerinden diye. TT ayrıca çok kesintili, 1 dk interneti veriyor, 5 sn internet yok, o şekilde dalgalı bı gidip bı geliyor sinyal anlamadım. Turkcell superboxi aldım, konteynerda telefon bilgisayar ve televizyonda aynı anda yüksek çözünürlüklü videoları açtım, takılmadan hepsini izledim.

Magnet aylık 300(eski müşteri olduğumdan)
Superbox aylık 545tl

İnternete sırf adam akıllı erişmek için telefonlarda dahil aylık 1200 TL vermemizin mantıklı bir açıklaması var mı acaba merak içindeyim. Evlat acısı gibi fatura ama en azından müspet bir hizmet sunan Turkcell var

Bende hem magnet hemde superbox var. Malum her ikiside interneti baz istasyonlarından çekip bize dağıtan yani mobil teknolojiler. TT magnet ile tek bir cihaz öldürmesede guldurmuyor. Maç izlerken Toddan hanıma yalvarıyordum lütfen instagrama falan girme wifi uzerinden diye. TT ayrıca çok kesintili, 1 dk interneti veriyor, 5 sn internet yok, o şekilde dalgalı bı gidip bı geliyor sinyal anlamadım. Turkcell superboxi aldım, konteynerda telefon bilgisayar ve televizyonda aynı anda yüksek çözünürlüklü videoları açtım, takılmadan hepsini izledim.

Magnet aylık 300(eski müşteri olduğumdan)
Superbox aylık 545tl

İnternete sırf adam akıllı erişmek için telefonlarda dahil aylık 1200 TL vermemizin mantıklı bir açıklaması var mı acaba merak içindeyim. Evlat acısı gibi fatura ama en azından müspet bir hizmet sunan Turkcell var
bende eski musteriyim 1200lira. 1200lira vermemek icin magnet alayim dedim 2 hafta oldu hala kontrolleri vs yapiliyormus gidip teslim alamadik.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yav konuyla alakalı -

ben mi bir şey kaçırdım bir an emin olamadım - bizim ülke hala 4.5G mi (her neyse o) - 5 G geldi mi ?

cihazlar 5g kaldırıyor çünkü son çıkanlar hep

yav konuyla alakalı -

ben mi bir şey kaçırdım bir an emin olamadım - bizim ülke hala 4.5G mi (her neyse o) - 5 G geldi mi ?

cihazlar 5g kaldırıyor çünkü son çıkanlar hep
5 g için müthiş bir altyapı gerekiyor. AVM'de, stadyumda Gaziantep'te telefon çekmiyor bırak interneti. Baz istasyonu çöküyor biraz yuklenmede

Üst Alt