Mobil Operatörlerin Ortalama Hızları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil Operatörlerin Ortalama Hızları

5 g için müthiş bir altyapı gerekiyor. AVM'de, stadyumda Gaziantep'te telefon çekmiyor bırak interneti. Baz istasyonu çöküyor biraz yuklenmede
oda doğru tabide benimkisi merak işte - yoksa 2 yağmur yağdığında digiturk sinyal sorunu yaşıyor.

arıyorsun "TURKSATa geçtik * oluyor böyle" diyorlar.

hatta kayıt özellikli kutu var bende - adamlar 10 küsür senelik cihazı değiştirdiler - içindeki harddisk kullanılmış çıktı (vuruklar içinde falan) - bide call center diyorki "Abi (evet Abi ) .. sen format atabilir misin ona bir yerden bağlantı yapıp falan". Bunun gibi olaylara ülkede çıldırıyorum ben işte. para alınca anında - hizmet verince uğraşıyrosun arada.

oda doğru tabide benimkisi merak işte - yoksa 2 yağmur yağdığında digiturk sinyal sorunu yaşıyor.

arıyorsun "TURKSATa geçtik * oluyor böyle" diyorlar.

hatta kayıt özellikli kutu var bende - adamlar 10 küsür senelik cihazı değiştirdiler - içindeki harddisk kullanılmış çıktı (vuruklar içinde falan) - bide call center diyorki "Abi (evet Abi ) .. sen format atabilir misin ona bir yerden bağlantı yapıp falan". Bunun gibi olaylara ülkede çıldırıyorum ben işte. para alınca anında - hizmet verince uğraşıyrosun arada.
Superbox kutusu bana vaad ettikleri şarjlı idi. Gelen modem fişli ve kullanmaktan motel kliması gibi sararmış. Allah'tan çalışıyor😄

Üst Alt