Modem DSL Problemi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modem DSL Problemi

kuruluma müsade etmiyor arayüz dsl bağlantısı aktif değil uyarısı var o yüzden bilgilerimi giremiyorum
Ekli dosyayı görüntüle 137441

splitter olmadan denedim yine sonuç değişmedi bağlantılar doğru diğer modemde deniyorum sorun yok..

standart tel kablosu var biri daha kablolardan yapabilir cat6 kullan dedi elektrikci bekliyorum sonuç değişir mi bilmiyorum,modem arayüzü yukarda attığım resim gibi işte bağlantıya izin vermiyor..
aradın mı servis sağlayıcını? kullanıcı adı ve şifreni de yazman gerekir. dsl her şekilde gelmesi lazım aslında ama onu da girerek dene bi. sonra servis sağlayıcını ara söyleyeceklerdir sana ne olduğunu.

aradın mı servis sağlayıcını? kullanıcı adı ve şifreni de yazman gerekir. dsl her şekilde gelmesi lazım aslında ama onu da girerek dene bi. sonra servis sağlayıcını ara söyleyeceklerdir sana ne olduğunu.
aradım sorun olmadığını söylediler zaten diğer modem aktif şuan internete bağlanıyorum diğer modemin arayüzüne girdiğimde şu uyarı çıkıyor ve kullanıcı adı kısmına tıklanmıyor..
vrbfgbgfbgfbgfbgfbgfbgfb.jpg

Öncelikle aldığın hizmet ADSL mi VDSL mi ve aldığın modem senin aldığın hizmeti destekliyor mu bunu kontrol etmekle başla.

Üst Alt