Moderatör Önerileriniz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moderatör Önerileriniz

Bence forumun en zor görevi moderatörlük. Forumda 50 iş kalemi varsa yarısını moderatörler yapıyor. Adminlerin de iş yükleri çok lakin onlar artık supervisor gibi takılıyorlar :asd:
Can BÜYÜK

benimde önereceğim isimlerden olabilir

Administratör olursam olabilir
a17cc548137dca76cd4cbabdbb00b487.jpg

Hepinize teşekkür ederim beni layık gördüğünüz için ama bana göre birşey değil.

Çok kısa bir süre olsa bile bir aralar modluğa yükselmiştim ama ben rahat adamım o dönemler bir de üni stresi falan vardı pek bir işe yaramamıştım.

Başka gönüllü ve gerçekten isteyen arkadaşlar yapsın daha iyi.

Hem ben zaman zaman tartışmalara giren ve sert üslupla konuşan birisiyim.

sent via GSC

Tavsiyelerim sunlardir

-Emrah , Keramettin ve Alpay daha aktif ve dominant davransinlar . Ozellikle Emrah kayboldu , nerede bu arkadas ?

-Guray , Alper ve Emre den uygun gorulecek birisi yoneticilige yukseltilsin

-Hayri denen kisi direk yonetici dahi yapilabilir bilemem ama inisiyatifli bir goreve gecirilsin zira zeki birine benziyor

-Onursal kategorisindeki ozgur de yine icra yetkisi olan mertebeye cekilirse faydali olur

Birebir soyleyebilecegim baska tavsiyelerim de var fakat yoneticilerin PM leri de okuyabilme ihtimaline karsi kendimde tutuyorum simdilik

Bu yazdiklarimi kaale alirsaniz forumu daha catismasiz ve temiz yuruturuz

Tavsiyelerim sunlardir

-Emrah , Keramettin ve Alpay daha aktif ve dominant davransinlar . Ozellikle Emrah kayboldu , nerede bu arkadas ?

-Guray , Alper ve Emre den uygun gorulecek birisi yoneticilige yukseltilsin

-Hayri denen kisi direk yonetici dahi yapilabilir bilemem ama inisiyatifli bir goreve gecirilsin zira zeki birine benziyor

-Onursal kategorisindeki ozgur de yine icra yetkisi olan mertebeye cekilirse faydali olur

Birebir soyleyebilecegim baska tavsiyelerim de var fakat yoneticilerin PM leri de okuyabilme ihtimaline karsi kendimde tutuyorum simdilik

Bu yazdiklarimi kaale alirsaniz forumu daha catismasiz ve temiz yuruturuz
Beni yazmaman kalbimi kırdı :(

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt