# Modeste M’Bami - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Modeste M’Bami

Cevap: # Modeste M’Bami

Bu haberin gerçek olmadığı haberi yapandan belli.Buyrun;

Galatasaray, Kamerunlu ortasaha oyuncusu ile anlaşmaya vardı...

G.Saray’da sürpriz gelişme... Rijkaard’ın talebini değerlendiren yönetim, İspanya’nın Almeira takımında forma giyen 27 yaşındaki Kamerunlu orta saha oyuncusu Modeste M’Bami ile el sıkıştı.

AVRUPA’YA ‘FRANSIZ’ DEĞİL

Önlibero transferi için bütün imkanlarını seferber eden Galatasaray’da, teknik direktör Frank Rijkaard’ın istediği sürpriz bir adayı daha HABERTÜRK ortaya çıkardı.

Hollandalı teknik adamın yönetimden İspanya’nın Almeira takımında forma giyen 27 yaşındaki Kamerunlu orta saha oyuncusu Modeste M’Bami’nin alınmasını istediği öğrenildi. Rijkaard’ın talebi üzerine harekete geçen Sarı-Kırmızılılar’ın, uzun yıllar Fransa’nın Marsilya takımında forma giydikten sonra geçtiğimiz sezon İspanya’ya giden ve Alemira ile 1 yıllık sözleşme imzalayan M’Bami ile görüşüp prensipte el sıkıştığı ifade edildi.

YILDA 1.5 MİLYON EURO ALACAK

Transferi büyük bir gizlilik içinde yürüten ve son pürüzleri çözmeye çalışan Galatasaray yönetiminin, M’Bami’yi yıllığı 1.5 milyon Euro gibi oldukça uygun bir rakama transfer etmeye çalıştığı konuşuluyor.

Bonservisini Almeira’dan bedelsiz olarak almaya çalışan ancak 2 yıllık opsiyonu olan futbolcunun, Sarı-Kırmızılı kulübe gelmek için sabırsızlandığı ve teknik direktör Rijkaard’la çalışacağı için oldukça heyecanlı olduğu dile getirildi. Transferin gerçekleşmesi için gün sayan taraflar, ay sonuna kadar resmi imzaları atmayı bekliyor.

HTSPOR / ÖZEL HABER / Erhan TELLİ

M'Bami kötu oyuncu degilki. Adam DK'da kötu performans gösteriyor kabul ama bu onun bizde kötu oynuyacagi anlamina gelmez.

Elano bizde vasat performans gösterdi ama su anda DK'da dökturuyor.

Bu açidan bakiyorum ben.

1- M'bami Dünya Kupasi kadrosuna alinmadi. Marsilya'li Mbia ile karistiriyor olabilirsin, ki Mbia çok iyi adamdir ön liberomuza ilaç gibi gelir.

2- M'bami'nin bizim takimda isi yok, haber saka olmali herhalde.

durup durup bunu mu alcaz .bunu alırsak ilk11e almış olcaz sanırım düşündüm de ilk11de ihtiyaç varken yedeğe adam alınmaz herhalde..bu transfer olursa yuh derim daha iyisi lazım çünkü

rahat olalım biz bu adamı almayı biraz futbol bilgisi olan bu haberi yemez zaten bu basının allah bin belasını versin sırf haber yapmak için yapıyorlar

betis sevilla 1.lige cikmayi basaramadi bence emana yi teklif götürsünler bu adam bizim aradigimiz kannn.

Üst Alt