Modeste Resmen Köln‘de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste Resmen Köln‘de!

Albayrak tarihin en vasıfsız gereksiz yöneticisidir. Galatasaray taraftari tarafından ilginc şekilde cok sevilirdi ama bu yönetimde tüm capsizligi ortaya çıktı. Defolun istifa edin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şunu anlayamıyorum aga.

bu adamlar kiralamıştı çine 5e felan sonra daha yeni yaz ayında çin klübü 29milyona aldı bunu ve şimdi kölne geri gidiyor

şimdi beleşten köln klübü 29milyonamı kondu yoksa başka bişeymi var işin içinde

Evet Köln söylentileri vardı ama o zaman diğer tekliflerin yanında Köln takımının şansı yoktu. Eğer yanlış hatırlamıyor isem bunu da bizzat Köln yönetimi açıklamıştı. Boşuna bu işi beceremeyen yalancıları bunun üzerinden aklamaya çalışmayın.

Evet Köln söylentileri vardı ama o zaman diğer tekliflerin yanında Köln takımının şansı yoktu. Eğer yanlış hatırlamıyor isem bunu da bizzat Köln yönetimi açıklamıştı. Boşuna bu işi beceremeyen yalancıları bunun üzerinden aklamaya çalışmayın.
aga adamlar o kadar yalancı ki bir zaman sonra insana doğru konuşuyorlar gibi geliyor

Apo nun en cok sinifta kaldigi donemi oldu , bu sene bu kadar tff ceza , yonetim problemleri ,terim in sacma sapan tercihleri ile bu kulup ligi sampiyon bitirirse gercekten devrimsel bir basari olur

Adama istersek 5 milyon versek bile gelmezdi bence. Cinlerden yüz de yüz fesih parasi alacak ve ailesi Köln de kaliyor diye oraya geri gitmistir. Para pesinde olsa, arabistana falan giderdi. Köln Modeste'e en fazla 1,5 milyon net veriyordur. 1. ligdeyken bile en yüksek maasli oyuncusu 3 milyon brütdü.

Adama istersek 5 milyon versek bile gelmezdi bence. Cinlerden yüz de yüz fesih parasi alacak ve ailesi Köln de kaliyor diye oraya geri gitmistir. Para pesinde olsa, arabistana falan giderdi. Köln Modeste'e en fazla 1,5 milyon net veriyordur. 1. ligdeyken bile en yüksek maasli oyuncusu 3 milyon brütdü.

Koln disinda bir kulup olsa ben de bundan 2 kat daha gerilirdim ,cunku bu adami ben de cok istiyordum ama koln sanirim onun evi gibi gordugu bir kulup

Transferde yönetici kalitesi vizyonunun nekadar önemli olduğunun bi örneği daha. Bu albayraka 5 milyon bonservis parası versen bile modesteyi getiremezdi köln yöneticileri bedavaya almış

Üst Alt