Modeste Resmen Köln‘de! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste Resmen Köln‘de!

transfer işine pazarlık vs dahil hoca el atmazsa devre arasında transfer yapamayabilirizi abartmıyorum

kampa zaten yetişmeyecek aponun cengizin alabilecegi adamlar en fazla ömer mugdat tarzı adamlar

Transfer dönemin ayni günü transferler bitmesi gerek. Cengiz albayrak ikilisi buna terime ve taraftara borclu. Onun icin simdiden kiralik getirecekleri futbolculari bitirmeleri gerek. Dogru olmasi gerken bu ama gercekler kem kümlerle yalanlarla herkesi oyalayip gene ffp diyecekler

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tüm yaz vitaminsiz emre ve futbol aklından yoksun ndiaye peşinden koşarsan eğer böyle ortada kalırsın işte.
Tüm suçu abdurrahime yüklemenin anlamı yok.
Bu işin başı terimden başkası değildir.
Nerde bir anadolu yıldızı varsa nedense hep onların peşinden koşuyoruz.
Avrupadan oyuncu alırken bile anadoludan gidenleri istiyoruz.
Bu işin altındaki nedenler sorgulanmali.

Tüm yaz vitaminsiz emre ve futbol aklından yoksun ndiaye peşinden koşarsan eğer böyle ortada kalırsın işte.
Tüm suçu abdurrahime yüklemenin anlamı yok.
Bu işin başı terimden başkası değildir.
Nerde bir anadolu yıldızı varsa nedense hep onların peşinden koşuyoruz.
Avrupadan oyuncu alırken bile anadoludan gidenleri istiyoruz.
Bu işin altındaki nedenler sorgulanmali.

Onyekuru mesela sivassporda mi oynadi yoksa Kayserisporda mi

Ben de anlamiyorum bunu , yonetim de yonetim . Evet yonetim birinci sorumludur ama terim de sorumludur

Terim kac oyuncuyla gidip bire bir gorusmus veya transfer etme girisiminde bulunmus

Yonetim cabaladi basaramadi kabahatlidir elbet ama terim kimlere gitmis acaba simdiye dek

Onyekuru mesela sivassporda mi oynadi yoksa Kayserisporda mi
Bir doğru 4 yanlışı örtmez.
Emre,ndieaye,mugdat,ömer.

Hocanın vizyonu bu kadar dar.
Futbolcudan anlamadığını kendisi ve siz kabul etmelisiniz artık.

Emre ile ndiaye konusuna katilmiyorum cunku 16 milyon euro deger bicilmis kazanilmis bir adami neredeyse yok pahasina geri almak rasyonel bir sey

Emre icin de fb ile gereksiz bir yarisa girildi ama emre yanlis bir transfer degil

Yanlis olan, oncelikli olmamasi ve sozlesme suresinin bitmesine az kalmisken 4 milyon euro gibi bir bedel odenmesi ama oyle vasat gereksiz su bu degil

Yalan degil bu adami cok istedim ama daha yeni 10 milyonlarca euro vermis cin kulubu ile bu adam yuzunden mahkemelik olma riskini kulubun su sartlarinda almamayi ben de dogru buluyorum acikcasi

Diger hatalar bir yana ama bu olayda bence dogru yapildi

illa bunun alinmasina gerek yoktu gezegende muhakkak bizim takimimizda is yapacak öbür forvetler de vardi. üç kulvarda oynayan bir takimin forvet alternatifleri sinan gümüs, eren ve mugdat olmasi utanç vericidir. fb ve schalke maçlarinda dogru düzgün bir forvetle oynasaydik büyük ihtimalle iki maçi kazanmis olurduk mesela.

Simdi okudumda Martin Schulz (politikaci SPD eski baskani) Modeste olayinda yardim etmis. Cinliler ile arasi cok iyimis 3 haftadir bu ugrasmis

FLAŞ | Çin kulübü Tianjin Quanjian, Köln ve Anthony Modeste'ye Spor Tahkim Mahkemesi'nde dava açtığını duyurdu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiçbir şey olacağını zannetmiyorum çünkü adamın parasını vermemişsin

Adamda bunu fırsat bilip takımdan ayrılmış

Aynı Ribery olayı gibi

Keza Drogba bize gelirken de yine kulübü olayı Fifa'ya taşımıştı yanlış hatırlamıyorsam

Sonuçta hiçbir şey elde edememişti

Bizim yönetimin mali disiplin adı altında tamda istediği ortam yani

Almak istersen alırsın bu kadar basit

Üst Alt