Modeste'nin Menajerinden Açıklama! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste'nin Menajerinden Açıklama!

Mantıksız olan birşey yok Menajeri kefil olmuştu bizim hatamiz sadece çin kulübünün lafına bakıp vazgeçmek oldu risk alınmak için vardır
Tercihlerdir hayatta yolumuzu çizen

Neyse herşey olacağına varır

Galatasaray Düşmanlarının .........

bana kalırsa avukatlıktan ziyade ekonomik bir sıkıntı var, apo ve ekibi pahalı bulmuşlardır. zaten forvet alacak olsalar diğer alternatiflere de yönelirlerdi. bunlar bence gitti geldi, baktılar ettiler dediler maliyetli oluyor böyle. sonra baktılar CL'de kek grup çektik, biz öyle böyle bunu götürürüz dediler. valla bana böyle geliyor. şimdi birileri avukatlık yapmak anlamında kaynak falan sorabilir, peşinen belirtiyorum. benim fikrim bu yöndedir, sadece şahsi tahminlerimdir.

bana kalırsa avukatlıktan ziyade ekonomik bir sıkıntı var, apo ve ekibi pahalı bulmuşlardır. zaten forvet alacak olsalar diğer alternatiflere de yönelirlerdi. bunlar bence gitti geldi, baktılar ettiler dediler maliyetli oluyor böyle. sonra baktılar CL'de kek grup çektik, biz öyle böyle bunu götürürüz dediler. valla bana böyle geliyor. şimdi birileri avukatlık yapmak anlamında kaynak falan sorabilir, peşinen belirtiyorum. benim fikrim bu yöndedir, sadece şahsi tahminlerimdir.
Kuralar sonra cekilmedimi ne alaka

Yok , bu konuyu biliyorum , kesinlikle modeste nin isteyecegi para karsilanacakti , ama bonservis cezasi eger olursa cok yuksek olacakti ve sadece o parayla ilgili problem degil , o parayi bir satisla da dengeleyemeyecegimiz icin ayrica ffp yonunden bizi cukura atacakti

gunun sartlarinda bu yapilabilecek bir hamle degildi , nadir destek ciktigim konulardandir son donemde

Kuralar sonra cekilmedimi ne alaka

tamam işte bi kaç kişiyle görüştüler müzakereler sürdü, pazarlık falan derken kuralarda da kolay lokmayı bulunca biz öyle böyle götürürüz bu işi deyip forvet almadılar. zaten beni değil ama diğer taraftarlarımızı kandırmalarından belliydi. sürekli salladılar şu gün bu gün derken almadılar. ben almayacaklarını zaten biliyordum

Ben de alinmayacagini duymustum o donem , normalde oyuncu bazinda merakim olmaz ,ama bu adami cok istediydim izleyince

fakat sebep talep edecegi ucret degildi , tamamen kulubuyle sorun yasama olasiligimiz sebebiyle vazgecildi

Bu yönetimin en büyük hatalarindan biridir bu.
Bunu o gün bu riske girmedikleri icin söylemiyorum, takipcisi olmadiklari icin diyorum.

Bende yönetimi beğenmiyorum ama Modeste ye ret geldi Fifadan.
Haksız olarak sözleşmesini fesh etmiş.
Bu konuda haklarını vermeli.
Medyada yazmaz tabii ki.
Maksat bizi itibarsızlaştırmak.
Demin Sporx sayfasına baktım. Bugün Türkiyede hiç bir şampiyonlar ligi maçı yok anladığım kadarıyla.
Ne kitapsız bunlar varya.

Milleti yanlış bilgilendiriyorlar. Evet Fifa şu an böyle bir karar aldı, henüz Köln takımı için oynama izni alıp almayacağı belirsiz. Ancak, bu durumun Köln için hiç bir cezai etkisi yok, çünkü yapılan açıklamalara göre Fifa nezdinde yürüyen işlemlerin tarafları Çin kulübü ile Modeste kendisi. Köln ile ilgili bir cezai durum söz konusu değil. Köln ile ilgili olan tek durum oyuncunun lisansı için başlatılan prosedür şu an dondurulmuş durumda.

Modesteyi almis olsaydik:

1. Ligde tff,mhk +17 takimi bunca ignelige ragmen ust uste koymus liderdik.

2. CL grubunda bi 10 puan yani 9 milyon euro + Tur atladimizdan 11 milyon olmak uzere 20 milyon euro extra kazancimiz vardi.

3. Sene sonu sampiyonluk sayimiz 22 ve bir extra 50 milyon euro daha kazanmis olacaktik!!

Kucuk dusunen memurlar , isciler olabilir anlarim ama kucuk dusunen GS baskanlarindan nefret ediyorum!! Fifa, uefa daha 1 kez bile parasini alamayan oyuncu aleyhine karar almamisken ben zaten bizim sark kurnazlarinin "riskli ondan vazgectik" cumlesini para bulma beceriksizligi sebebi ile bahane ettiklerini anlamistim.

1 ocaktan sonra modesteyi seyrederiz artik kolnde!! Capsız başkanlardan bıktım vallahi bıktım!

Onayladı diye biliyordum ben yalan haber yapmışlar o zaman.
yok bugün resmi olarak onaylanmadigi aciklandi

Modeste-Kündigung bei TJ Quanjian „ohne triftigen Grund“ – Köln-Zukunft völlig offen

in Sprecher der FIFA wird wie folgt dazu vom Blatt zitiert: „Die FIFA-Kammer zur Beilegung von Streitigkeiten hat am 6. Dezember 2018 eine Entscheidung über den arbeitsrechtlichen Streit zwischen Tianjin Quanjian FC und dem Spieler Anthony Modeste gefällt. Dem Beschluss zufolge muss Tianjin Quanjian FC dem Spieler eine ausstehende Vergütung zahlen. Es wurde jedoch festgestellt, dass dieser das Arbeitsverhältnis mit Tianjin Quanjian FC ohne triftigen Grund gekündigt hat.“ Modeste hätte demnach nicht ablösefrei zum „effzeh“ wechseln dürfen.

Fifa'nin Basin Sözcüsü: Fifa 6.12'de gelen Olayin Kararina Vardi! Tianjin Modeste'nin kalan Maasini Ödeyecek! AMA Modeste'nin Feshi Usulsüz olarak belirlendi. Dogru düzgün bir Gerekce verilmedi. Bundan dolayi Modeste Bonservissiz Köln'e gitmesi yasak!

Üst Alt