mohamed ihattaren | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2002 doğumlu, anası, babası (vefat etti 2 hafta önce) Faslı olan futbolcu.

Bugün Hollanda milli takımını seçtiği açıklandı.

17 yaşında henüz, bu sezon 16 resmi müsabakada 5 gol 7 asist yapmış.

Oynadığı 16 maçın 13’ünde ilk 11 başlamış.

Inanılmaz, ama inanılmaz yetenekli bir futbolcu. Değeri 15.000.000 olarak gözüküyor, ama bu paraya futbolcunun ayakkabılarını alamazsın şu an.

17 yaşında olmasına rağmen benim en beğendiğim özelliği, ayakta sağlam durması. Çocuk bildiğin güçlü. Selçuk Inan’ı Mariano’yu yere dizer yemin ederim. Çocuk nasıl olsa Faslı, kuzey Afrikalılar, fiziği sağlam oluyorlar. Bunun bir çok örneği var zaten bknz: Amrabat, Dirar, Belhanda say say bitmez.

Çalım konusuna girmek istemiyorum bile, adamın başını döndürüyor. Sadece çalımla kalmayıp, golü çok seviyor ve çok kolay asist yapıyor.

Abartmadan söylüyorum bu çocuğun tek dez avantajı Faslı olması. Arjantinli olsa, yeni ‘Messi’ derim (yetenek olarak).

Neyse Taylanın ZTK’da oynamasını bekleyelim biz.

97BCC2D5-A5A3-4C42-A024-3B3534D14BFF.jpeg

Florya’yı satsan alamazsın zaten merak etme.

Senin çöp liginde oynamayada meraklı değil 17 yaşında ki çocuk.
Ne diye açıyon konusunu o zaman. Sana zorla kimse izlettirmiyor bu ligi git Finlandiya birinci ligini filan takip et çöpse bu lig. Hollandadan her sene 4-5 yeni messi çıkarıyorlar sonuç fıss.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Ne diye açıyon konusunu o zaman. Sana zorla kimse izlettirmiyor bu ligi git Finlandiya birinci ligini filan takip et çöpse bu lig. Hollandadan her sene 4-5 yeni messi çıkarıyorlar sonuç fıss.

Okuma yazman yok mu senin? Futbolcuyu önerdiğime dair bir şey yazmış mıyım?

Futbol forumu değil mi burası? Başlık açamaz mıyım?

ünsal vardar başlığı mı açılıyor mesela forumda?

Bu ligi ÇÖP evet, hemde öyle böyle değil. Ama çok sevdiğim Galatasaray’ı takip ediyorum.

Hem sana ne? Lig ÇÖP ve farz et ki aralıksız her maçı izliyorum, izleyemem diye kural mı var? Belki çöpün içinden güzel bir şey arıyorum? Cengiz gibi, Irfan gibi?

Bu lig çöp, genç oyunlar gelmez, gelmiyor. Ve ben izlemeye devam edeceğim. Çöp olmadığı zaman da olmadığını yazarım. Hadi uza şimdi.

Okuma yazman yok mu senin? Futbolcuyu önerdiğime dair bir şey yazmış mıyım?

Futbol forumu değil mi burası? Başlık açamaz mıyım?

ünsal vardar başlığı mı açılıyor mesela forumda?

Bu ligi ÇÖP evet, hemde öyle böyle değil. Ama çok sevdiğim Galatasaray’ı takip ediyorum.

Hem sana ne? Lig ÇÖP ve farz et ki aralıksız her maçı izliyorum, izleyemem diye kural mı var? Belki çöpün içinden güzel bir şey arıyorum? Cengiz gibi, Irfan gibi?

Bu lig çöp, genç oyunlar gelmez, gelmiyor. Ve ben izlemeye devam edeceğim. Çöp olmadığı zaman da olmadığını yazarım. Hadi uza şimdi.
IMG_20191031_210556.jpg

Juventus'un Sampdoria'ya kiraladığı Mohamed Ihattaren, babasının ölümünden sonra girdiği deprasyondan çıkamadığı gerekçesiyle futbolu bırakma kararı aldı.

Menajer Mino Raiola: "Ihattaren, futbolu bırakmak istediğini söyledi."

Üst Alt