Monaco'dan Flaş Açıklama: "Bu yapılan saygısızlık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Monaco'dan Flaş Açıklama: "Bu yapılan saygısızlık"

Şimdi kardeş kulüp müyüz değil miyiz anlamadım, kardeşsek bu nasıl kardeşlik resmen kalleşlik. Bence Mendes yüzünden oldu bütün herşey bonservis yok dedi aslında varmış ordan çıktı bu gürültü. Bizimkilerde de kafasızlık var, sonuçta oyuncu serbest statüde değil. Nerden baksan tutarsızlık

Adamın maaşında 4m euro indirim yaptırttılar ve kulüp bul diye izin belgesi vermişler neyin izni olmaması. Monaco boşa uğraşıyor bu adam bize gelmese bile Monacoda oynamaz artık. Bizim zaten kimi alırsak alalım hangi mevki olursa olsun 3- 5m euroları gözden cıkarmamız şarttı. Banegaya 6m nasıl verecektik biz bunada ben hayret ediyorum

Haber uydurma da olsa bu transferi bok ettigimiz gercegini degistirmez.
Gecen sene 30 gol atmis adami bitirdik ve satamiyoruz.
Takim sadece saha ici yonetmekle sampiyon olmaz.
Kupayi kaldirdiktan sonra saha disinda sicmis vaziyetteyiz.
Takimdaki isteksizlik saha disi ile alakali olabilir.

Haberin doğru olma durumu çok yüksek. Bu saate kadar bu iş uzadıysa bonservis yüzünden uzadı. Resim işi de bahane oldu işte.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalan haber

kulubunden izin alinmasa simdiden coktan yangin yerine cevirmisti monaco hatta fifaya kadar yolu var

be size serefsizligi soyleyeyim mi
monaco Falcao ya kulup bul bonservis istemeyecegiz dedi

adamda buldu simdi de kotu sonuclar neticesi ve para koparmak icin bonservis talep ediyor

olay bundan ibaret Falcaonun maclara cikmamasida bu yuzden

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten yıllardır milyon tane Anadolu kulübüyle girdiğimiz dava değil mi bu? Bilhassa Abdürrahim'in yönetimde olduğu dönemlerde bizimkiler önce topçuları ayartır, sonra herifin gönlü razı vermezseniz sıkıntı çıkarır diye fiyat kırmaya çalışırlar. Benim oyuncuma böyle bir şey yapsalar ben de söverim. Biz Ozan'ın serbest kalma maddesine kızarken herifler parama yeter gücüm diye basıp parayı gittiler. Monaco'ya gidip adam gibi teklif yapsan 2.5-3 milyon gibi normal bir rakama, imza parası da olmadan 10 kere tamamlanırdı bu transfer. Herifleri aptal durumuna soktuğumuz için onlar da bize vermekten imtina ediyorlar. Aynı olay Emre Akbaba'da da oldu, Vedat'ta da. Birini oyuncunun çok rızası olduğu için aldık, ötekini olmadığı için alamadık. Galatasaray gibi bir dünya kulübünü bu kadar rezil etmek kimsenin hakkı değil. Bu transfer olsun ya da olmasın yönetimin derhal istifasını ve bilhassa Albayrak'ın bir daha hiçbir yönetimde yer almamasını diliyorum. Çok iyi iş becerdiği Florya getir götürcülüğü dahil.

Üst Alt