Mondragon: "Falcao’ya top gelmedi ki, bir şey yapabilsin.." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mondragon: "Falcao’ya top gelmedi ki, bir şey yapabilsin.."

images-2.jpeg

Galatasaray ile Fenerbahçe, Cumartesi akşamı 0-0 berabere kalırken karşılaşma Kolombiya'da da yayımlandı.

Maçın yorumcusu olan sarı-kırmızılıların eski kalecisi Mondragon, “Hiç bu kadar sıkıcı bir maç izlememiştim. Falcao’ya top gelmedi ki, bir şey yapabilsin. Zaten tek bir kez önüne top geldi. Onu da attı ama ofsayttı. Galatasaray oyununu sorgulamalı” tarzında ifadeler kullandı.

* Futbol Red: Kötü futbollu Türk derbisinde Falcao maç bitmeden oyundan alındı.

* Gol Caracol: Falcao bişeyler yapmaya çalıştı ama sıkıcı derbi 0-0 bitti.

* AS Colombia: Falcao, F.Bahçe derbisinde opsiyon bulamadığı için gol atamadı.

24 Saat Futbol

Bizim gibi ortasahalara sahip takımların en azından kanatlarının iyi işlemesi gerekir ki gol atmada sıkıntı yaşamayalım. Bizim bekler ve kanatlar rakibi tehdit edemiyorlar ki hızlarıyla. Rakibi açamıyorsun bu sebeple oyun tıkanıyor

Karşıda Falcao'nun kariyerinin %10'una ve tecrübesine sahip olmayan Vedat 90'da ters ayakla Kruse'ye %90'lık gol pası atmış millet hala Falcao'ya top gelmedi derdinde. Biz bu kafayla gidersek 1 aya kalmaz Falcao'yu da kaybederiz. Falcao'ya top getiremedilerse getiremediler abi, bu kariyerde oyuncu sırtında Zanka-Jailson'la oynarken daha iyi bahanelere ihtiyaç duymalı. Top şişirip durduk Falcao sürekli Zanka tarafından vurmaya çalıştı, belki Jailson'u sırtına almaya çalışsa daha rahat topla buluşabilirdi. Bana göre maçta kalitesine yaraşır yaptığı tek iş Lemina'nın önüne bıraktığı topuk pasıydı. Onun dışında topla buluşmak için çok ekstradan bir çabası da olmadı zaten, bırakalım bu Diagne avuntularını. Bu isteksizliğini fizik kondisyonundaki yetersizliğe bağlıyorum, umut ediyorum, 2 hafta sonra milli takım arasında da aynı dönerse bütün empatimi kaybederim.

Karşıda Falcao'nun kariyerinin %10'una ve tecrübesine sahip olmayan Vedat 90'da ters ayakla Kruse'ye %90'lık gol pası atmış millet hala Falcao'ya top gelmedi derdinde. Biz bu kafayla gidersek 1 aya kalmaz Falcao'yu da kaybederiz. Falcao'ya top getiremedilerse getiremediler abi, bu kariyerde oyuncu sırtında Zanka-Jailson'la oynarken daha iyi bahanelere ihtiyaç duymalı. Top şişirip durduk Falcao sürekli Zanka tarafından vurmaya çalıştı, belki Jailson'u sırtına almaya çalışsa daha rahat topla buluşabilirdi. Bana göre maçta kalitesine yaraşır yaptığı tek iş Lemina'nın önüne bıraktığı topuk pasıydı. Onun dışında topla buluşmak için çok ekstradan bir çabası da olmadı zaten, bırakalım bu Diagne avuntularını. Bu isteksizliğini fizik kondisyonundaki yetersizliğe bağlıyorum, umut ediyorum, 2 hafta sonra milli takım arasında da aynı dönerse bütün empatimi kaybederim.
Boş nasıl yapılır adlı çalışma.

Tamam Kolombiyalılar anladık kötüyüz, çok kötü maçtı vs vs. Bana sanki kendileri premier league oynatıyor anasını satayım.

Üst Alt