Mor menekşe mi... Çubuklu klasik mi... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mor menekşe mi... Çubuklu klasik mi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mor menekşe mi... Çubuklu klasik mi..

Sadece saçmalık.. Mor ne alaka.. ? Uzun zamandır çubuklu yoktu çubuklu çıkar bence & klasik parçalı & beyaz... Büyük ihtimalle..Mor bir öneriydi kimse beğenmedi..(Haklı olarak) !

formaaa1.jpg

:(

Türk Bayrağı'mız nerede...??:confused::)

1. ve 3. formalar harika çubuklunun yakalarını düzeltmeleri gerek alt taraftarı 3 formaya hiç bakmadan kaldırılsın onların yerine 1 tane parçalı eklenip tamamlanmalı ...

ya formada biraz yenilikten yanayım...mesela illa çizgili bir forma isteniyorsa enine çizgili olan formayı kullanabiliriz.İlk baştaki bordo forma süper ötesininde ötesinde :D o forma çıkarsa alırım! son olarak da mor ile beyaz arasında tercih yapılabilir!

Özünüzden şaşmayın.

Onun bunun çubuklusuna özenmeyin.

Çamurdan da olsa sonuna kadar KUTSAL PARÇALI FORMA !

Neden çubukluyu özenmiş olalım ki?İlk kurulan futbol şubesi Galatasarayın ve ilk formaları da çubuklu ağırlıklı..Bir takım özenmişse Türkiyede,o da (diğer) takımdır...Ayrıca üstünde bu arma ve bu renkler olan her forma kutsaldır zaten parçalı olması gerekmez.Bu sene bir farklılık olması ve parçalının yanında çubuklunun da olmasını istiyorum ben.

Neden çubukluyu özenmiş olalım ki?İlk kurulan futbol şubesi Galatasarayın ve ilk formaları da çubuklu ağırlıklı..Bir takım özenmişse Türkiyede,o da (diğer) takımdır...Ayrıca üstünde bu arma ve bu renkler olan her forma kutsaldır zaten parçalı olması gerekmez.Bu sene bir farklılık olması ve parçalının yanında çubuklunun da olmasını istiyorum ben.

Çeşit olarak tabiki olması gerekir herhalde çubuklu formanın tapusu yok birilerinde.

Ama her takımın özdeşleştiği bir forması vardır.

Galatasarayın da parçalı forması kendisiyle özdeşleşmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt