Moritz Volz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moritz Volz

Niye Okan hocaya karşı getirilmiş gibi bir düşünce var onu anlamıyorum geçen sezon Torrent hamlesinden sonra niye aynısı olacak gibi düşünülüyor ki Fatih hoca tek adamlığı seven bir teknik adamdı fakat her hocanın tarzı farklıdır belki hoca gelişmiş Alman bir yardımcıdan da faydalanmak istiyordur.

Ben Okan hocanın Nagelsmann yanında antrenman metotlarını görmüş onun matematikle futbolu ilişkilendirmesini bilen hatta Arsenal de scout olarak görev almış birini niye yanında istemesin ki bence gayet güçlendirici bir hamle olacak.

İlla her hamle saha içine olacak diye bi kural yok muhtemelen duran top antrenörleri, yeni yardımcılar hatta saha içi antrenörleriyle beraber yeni bir sistem yeni bir kurgu yaratılmak isteniyordur.

JURGEN KOST:
Bir scout olarak ise en iyi meslektaşım diyebilirim. Özellikle genç oyuncular konusunda çok iyi bir göze ve hislere sahip birisi. Başarılı olana kadar durmayan, çalışkan birisi. Galatasaray'a önemli katkılar verecektir. Ona, Galatasaray'da geçireceği günlerde başarılı olması için dua ediyorum."
Volz'un Arsenal scout ekibinde yer aldığı dönem hakkında bilgiler veren Kost, Volz'un İngiliz ekibi için takip ettiği ve raporladığı bir oyuncudan da bahsetti. Kost, Volz'un Serge Gnabry'i Stuttgart döneminde gözüne kestirdiğini ve kulübe transfer edilmesi yönünde rapor verdiğini belirtti. 2011 yılında 100 bin Euro karşılığında Arsenal'a transfer olan Gnabry, 2016 yılında 5 milyon Euro bedelle Werder Bremen'e, bir sezon sonra da 8 milyon euro bonservisle Bayern Münih'e transfer olmuştu.

Beni bilen bilir eski mesajlarıma bakabilirsiniz kim gelirse gelsin değişen bişey olmayacak boşa yatırım yapmaya gerek yok U19 ile çıksınlar daha iyi 3 senedir doğranıyoruz bunu 3 senedir diyorum ama hala yok hoca yok yönetim yok oyuncu değişsin diye tutturmuş gidiyorsunuz. Aklı başında bir taraftar götürür nasıl manipüle edildiğini nasıl kıymık kıymık doğranıyoruz anlar... Bence bizim ismimiz büyük ama taraftarımız aynı oranda değil ve korkak... Takımına sahip çıkan taraftar lazım bize seyirci değil. Erden Timur'u da kurban vereceğiz kormusunuz anlayın başka Galatasaray yok anlayın Allah aşkına

Takımımız için umarım faydalı olur. Dışardan gelen biri olarak objektif bir şekilde takımın olumlu ve olumsuz tüm yanlarını rapor edip Okan hocaya yardımcı olacaktır. Okan hocanın bu hamleleri önemli.

Bugün kamera yedek kulübesini gösterdiğinde İrfan Saraloğlu'nun yanında oturuyordu önemli bir değer kazandık Okan hocanın bir çok fikre açık olup bu tarz hamleler yapmasını da tebrik ediyorum.

Yani böyle işin ehli yardımcı hocaların kadromuzda olması önemli, Okan Buruk da kendini ve ekibini geliştirmek istiyor demek ki tebrik ederim. Serdar Ali nin dediğine göre bir de kondisyoner gelecekmiş

Karagümrük maçıyla geldi o günden bugüne 4/4 oldu, Okan hocayı doğru yardımcı tercihinden dolayı da kutluyorum.

Üst Alt