GSC Haber - Morutan 3 Milyon Euro Karşılığında Ankaragücü'nde - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Morutan 3 Milyon Euro Karşılığında Ankaragücü'nde

bizde gol attığında bile yanına sevinilmeye gitmeyen bi adamdı. kafa olarak büyük takım oyuncusu olmayınca yetenek olarak parmakla gösterilmiyosan sıyrılman imkansıza yakın. yabancı sınırı gibi bi salaklık olmasa gene bu kadar kolay harcanmazdı ama şu şartlarda beleşe kenarda oturtmaktansa hem iyiniyeti için üst ligde top oynatma şansı verilmesi, hem de kırılmayı yaşarsa geri dönüş imkanı yaratılması güzel. zor zamanda az riskle çok karşılık beklediğimiz bi adamdı ama tutmadı. scout transferinde bunlar da var. bundan sonrasının kendisi ve bizim adımıza daha iyi olmasını umarım.

yolu açık olsun.

O rakama inana, Almanyanin en büyük köprüsünü satabilir. Isteyen DM yazsin. Adamlarin son senelerdeki transfer harcamalarina bakin.

Pisa’nın son yıllarda 3 m euro bandına bayağı transferi var, bize gelince mi vermeyecekler

300 milyon bütçesi olan Agücü’nün 100 milyon vereceğina inanmayacağız tabii ki diğer yandan

valla bizim ünal aysal dönemi baskette euroleague kadrosu kurup ertesi sene 16 ayrı fiba davamız ortaya çıktığı için konu türk kulübü olunca para var mı yok mu onu da tam kestiremiycem. bu ankaragücü de yıllardır transfer yasağı yiyip kalktığı anda 20 oyuncu filan alan bi camia. düzgün gelirleri pisa filan kadar var mıdır bilmiyorum da tarihi gereği özkaynaklarının onlardan çok olması şaşırtıcı gelmiyor bana.

valla bizim ünal aysal dönemi baskette euroleague kadrosu kurup ertesi sene 16 ayrı fiba davamız ortaya çıktığı için konu türk kulübü olunca para var mı yok mu onu da tam kestiremiycem. bu ankaragücü de yıllardır transfer yasağı yiyip kalktığı anda 20 oyuncu filan alan bi camia. düzgün gelirleri pisa filan kadar var mıdır bilmiyorum da tarihi gereği özkaynaklarının onlardan çok olması şaşırtıcı gelmiyor bana.
Nerden kaynağı olacak yav yayın geliri yok zaten ligde.

Siyasi bir şeyler dönmüş işte.

Pisa sirf son 3 senede 7 tane 2-3 milyon arasi oyuncu almis. Ankaranin son senelerdeki harcamalarina bir bak. Adamlar nerdeyse her sene transfer yasagi yemiyor mu? O 3,5 milyon nerden cikiyor.

2-3 arası satsak memnun kalacak mıydınız ki adamların teklifi zaten 1.5+2.5 muydu neydi o da opsiyonlu. dert tüm zararını çıkarmaksa o zaten zor işti

Üst Alt