Mostafa Mohamed: "Elhamdülillah mutluyuz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mostafa Mohamed: "Elhamdülillah mutluyuz"

FAy1dgDWUAUM4R0

Mostafa Mohamed: "Elhamdülillah mutluyuz. Gol atamamış olmak baskıdan ziyade bana hırs veriyor. Daha çok çalıştım, daha çok çabaladım. Herkes de bana destek oldu."

Mostafa Mohamed: "Allah'a şükrediyorum. Antrenmanlarımı yapıyorum, formumu yakalamaya çalışıyorum."

Mostafa Mohamed: "Hocamıza çok teşekkürler bana güvendiği için. Bugün 2 gol attım ama kazanmak önemli."

Hahahaha 9 senedir ne yapıyorsun forumda 700 mesajla sen onu anlat. İnsan utanır

Okuyorum…son zamanlarda daha fazla yazıyorum diğer sosyal medyalarımı sildiğim için yoksa 700 de olmazdı.çok takılma futbol bu mustafanın iyi hali bugünkü hali ise bi halt olmaz dedim sadece nesinde sıkıntı gördün? Adamı isteyen Terim oynatmayan Terim düşünmekten aciz olmasan “neden acaba?” diye sorgularsın mesj sayısı peşinde koşacağına ;)
Bu arada Ömer Bayram’a da hiç sövmedim forumda ups deşifre oldum ya tüh yakaladın beni

Biz de mutluyuz. Hoş geldin çocuk. Devre arası yine transfer diye kafan bulanmazsa iyi iş yapar, yıl sonu da istediğin transfer i yaparsın. Herkes kazanır.

2 gol atan terimin adamı olmayan adamdan bi halt olmayacağını yazıyor. Bu bile yeterli. Terim hakkında da ondan bi halt olmayacağını düşünüyormusunuz? O arkadaşla

Daldan dala atlama..Konu mesaj sayısı ve utanmak.. Saçma sapan şeyler yazıp duruyorsun sürekli..
Neyse git ve sağa sola salça olmadan forumda takılmana devam et..

Üst Alt