Mostafa Mohamed Resmen KAP'a Bildirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mostafa Mohamed Resmen KAP'a Bildirildi

Transfer bitti hayırlı olsun. Bundan sonra önemli olan performans. Onyekuru inşallah bencillik yapmaz geçen yıllarda ki gibi. Çünkü bu Muhammedi e olumsuz etkiler. Bize şimdi topu içeri çeviren kanat lazım onun için sağ kenarda Kerem forvet arkasında Feghouli oynarsa daha iyi olur gibi geliyor bana.

Çok şükür bu iyi oldu işte bir de orta saha patlattık mı tamamdır irfan can olmasa bile bir alternatif olmalı orta saha rotasyonu çok dar umarım Gedson doğrudur 🙏

Mısır medyası gördüğüm en manyak medyaydı. Kendi kendilerini bile 1 saat arayla yalanlayabilen haber muhabirleri, zamelak kulüp yöneticileri, arapça twitleri çevirmekle uğraşan biz, sabah asse akşam bize transferi... Dün Muhammet'in twitiyle zirveyi görmüştük zaten. 4-5 günde falcao nöbeti kadar çile çektik fakat sonunda iyi bitti.

Başarılı olur umarım. Eleştirilerden mümkün olduğunca uzak durmamız lazım, çocuk istanbul ve kulübü görünce bi süre mala bağlayabilir. Dil problemi de olacak. Alışması için zamana ihtiyacı olur.

Mısır medyası gördüğüm en manyak medyaydı. Kendi kendilerini bile 1 saat arayla yalanlayabilen haber muhabirleri, zamelak kulüp yöneticileri, arapça twitleri çevirmekle uğraşan biz, sabah asse akşam bize transferi... Dün Muhammet'in twitiyle zirveyi görmüştük zaten. 4-5 günde falcao nöbeti kadar çile çektik fakat sonunda iyi bitti.

Başarılı olur umarım. Eleştirilerden mümkün olduğunca uzak durmamız lazım, çocuk istanbul ve kulübü görünce bi süre mala bağlayabilir. Dil problemi de olacak. Alışması için zamana ihtiyacı olur.

Kulübün yarısı Arap. Dil ve alışma problemi çekeceğini sanmıyorum ama zorlu bir rekabet onu bekliyor. Falcao gibi hemen hemen hiç sakatlanmayan son derece profesyonel bir oyuncu ile forma rekabetini sabırsızlıkla bekliyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun.
Videolar muazzam bakalım ne kadar katkı verecek bize.
Belki de ileride büyük paralar getirecek.

Gscimbom mobil

Üst Alt