# Mostafa Mohamed - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. golde vuruştan çok yaptığı koşu daha önemli.Alakasız bir yere giden topa ceza sahası dışından koşmaya başlıyo çoğu forvet pozisyon bitti diyip bırakırdı orda.Azmi isteği maksimum seviyede karakteri kişiliği de düzgün bir adama benziyo.Çok da nazar değdirmek istemiyorum ama piyangoyu vurduk galiba.

2. golde vuruştan çok yaptığı koşu daha önemli.Alakasız bir yere giden topa ceza sahası dışından koşmaya başlıyo çoğu forvet pozisyon bitti diyip bırakırdı orda.Azmi isteği maksimum seviyede karakteri kişiliği de düzgün bir adama benziyo.Çok da nazar değdirmek istemiyorum ama piyangoyu vurduk galiba.

Sanki pozisyon daha once calisilmis. Arda goze sokarcasina ofsayt pozisyonundayken top isteyecek adam degil. Barcadayken ogrenmis olabilir.

Son düzenleme:
henüz satma konusunda tasarruf sahibi değiliz çünkü daha almadık oyuncuyu. belki oyuncunun kendisi bizle anlaşmak istemeyecek. tapusunu alana kadar fazla hayal kurmamak iyidir.

5 gol atti ama cocugu pozisyona sokamiyoruz dogru durust gol kacirma orani cok dusuk bi oyuncu daha fazla gol atmayi hakk ediyor.Abi hic bisey yapamiyorsan su duran toplari adaminn oldugu bolgeye gonder adam ziplayip vuruyor zaten adama kadar yetistiremiyorlar bile.Ben Duran top kullasam orta yaparken sadece Onun oldugu yere gonderirrim toplari

Biraz önce Tiktok'da Anakonda'nın Mısır'da bireysel Antrenman yaptığı görüntüleri izledim ve neden bu kadar kuvvetli olduğunu ve sert şurtların sebebini anladım adam bildiğin Çölde Kumda 40 derece sıcağın altinda felaket kuvvet antrenmanı yapıyordu, korkum bizdeki boktan ayak tenisi yüzünden gücünü kaybedecek..

Üst Alt