# Mostafa Mohamed - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mactan once gorsen gulup gececegin bir yorumu simdi ciddiye aliyorsun 2-3 hafta sonra da ne oldu bu herifi abarttik galiba demeye baslarsin, zaman lazim sana

Aga adam 6 gol attı. 2'si kaleciden dönen top, 2'si penaltı, 2'si bireysel becerisi. Ve bu adamın gol kaçırdı diyeceğimiz bir pozisyonunu ben hatırlamıyorum kaç maç oynadı bizde. Adam gerçekten bireysel becerisiyle attı bu golleri, abarttık denecek bir durum yok pozisyona soksak maç başı 1 gol bile atar bu herif belki.

zaten bi mok olmayacagi belli takimdan. tek guzel olay boyle inanilmaz yetenekli bir oyuncu bulmamizda ft sagolsun oda yalan oldu

dedik yakında takıma ayak uydurur diye. bu takımdan kaç forvet geçti hatırlamıyorum. hala oyuncu isimleri üzerinden eleştiri yapılıyor. sen fb den beter forvet öğütücüsü olmuşsun, oyuncuyu abartsan n'olur gömsen n'olur. şampiyonlar liginde bir gol atabilmişsin. alanya maçında ezim ezim ezilmişsin. rize'den dört gol yemişsin. muhammed kötü luyindama kötü belhanda kötü marcao kötü herkes kötü zaten.

Buna bile laf atanlar var.
Kamyon gibi oyuncu koy her maç kanatlara ondan sonra asist gelsin diye bekle. Bu kanatlari öldürmenin mantigi nedir arkadas. Kerem coktan ilk 11 olmaliydi. Olmadi ogulcan oynar. Nedir bu Arda sevdasi Adam basakta bile 11e giremiyordu. Babel bile en fazla forvet yedek forvet olur. Bikere onyekuru kerem veya ogulcan beraber oynatmadi.

Hocanin muhammedi cikarmasi tuaf Muhammed bencede 90 dakika oynamali en azindan guclu futbolcu ama Bugunku macta bi Falcaoya bakiyorum bide Muahmmede Falcao nerdeyse topu yiyecek gibi pozisyona girmek gol atmak icin topu yiyecek sanki.Falcao daha cok istiyor gibi geldi bana .

geri gitme, abartma falan yok. takım bir b.k oynamıyor. adamlar da bireysel yetenekleri ile ara ara yıldızlaşıyorlar. takımın bir sistemi, oyun planı olsa mohamed takır takır gol atar. benzer durum onye için de geçerli. bazı maçlar bireysel yeteneği ile iyi işler yapıyor. ama her maç bir oyuncu maçı kazandıramaz. takımın komple oynaması lazım. bizde bu olmadığından oyunculara bahane veriyoruz. baş sorumlu terim. bjk'nin bizim üzerimizde olmasının ve daha iyi top oynamasının sebebi kadrosunun daha kaliteli olması mi? sergen'in takımı daha iyi hazırlaması mı? cevap net. bu sebeple terim gitmeden bizden bir şey olmaz. seneye gene 10 tane transfer ister. sonra işler kötü gidince devre arası der. gene olmayınca hakemler, tff falan konuşur

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanarimda sana yanarim aslanim. Ilk maclardaki gücün kalmamis.. ne güzel indiriyordun toplari, dagitiyordun saga sola. Yikamiyorlardi seni

Üst Alt