# Mostafa Mohamed - Sayfa 315 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kafa başka yerlerde belli ama bunu çözecek olan da kendisi. Bu takımda oynamak istiyor mu en önemlisi bu. Belki de bonservis olayı kafasını kurcalıyordur bilemem, belki kendini yalnız hissediyordur alışamamıştır bilemem ama destek şart

Terimi bu maç nezninde eleştirdim hatta 3 senedir yaptığı yanlışlardan dolayı bırakması gerektiğini söyledim de mostafa konusunda gerçekten yapacak birşey yok adam kafa vurmayı bilmiyor resmen saha içinde kayboluyor hep saklayayım kendimi derdinde kalitesiz demiyorum belki başka takımda olacak ama burada olmadi . Gerçi bizde olmayıp başka takımda harikalar yaratan oyuncu daha olmadi da belki ilk olur.

bu ve diğer arap asıllı cezayirli direkt yollanmalı.Bunların genetik özelliğinde olan gamsızlık,vurdumduymazlık ve bananeya ne olursa olsunculuk var bu herifte.feghuli isimli şahısta daha beteri var.2 sinide direkt yollayacaksın

Eeeee ? Video ile mi kıyaslıyoruz şimdi ? Bizde kaç tane kafa golü attı? Kaç defa kafa topu geldi topa nasıl vurdu onları göster? Video ile ömer bayramı messi yaparım sana. Adam kalitesiz demiyorum bak bizde olmadi diyorum olayları çarpıştırmayın
adamdaki potansiyeli görmemek için kör olmak lazım.. ardaya babele belhandaya gösterdiği özeni bu oyuncuya göstermedi terim onu diyorum..

adamdaki potansiyeli görmemek için kör olmak lazım.. ardaya babele belhandaya gösterdiği özeni bu oyuncuya göstermedi terim onu diyorum..
Potansiyel var diye de takımı tehlikeye atamayız. Mostafa gol bulacağım diye çevresinde olup biteni hiç umursamıyor. Kafa vurduğu bir pozisyonda o kadar zorlamayıp Cica'ya bıraksa golü bulacaktık belki de.

Üst Alt