Mostafa Mohamed'in Bordeaux Transferinde Zamalek Engeli! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mostafa Mohamed'in Bordeaux Transferinde Zamalek Engeli!

Zamalek, Galatasaray cari dönemde 4 milyon dolar nakit ödeme yapana kadar Mostafa Mohamed'in satın alma şartını kalıcı olarak etkinleştirmeyi reddediyor. (
@SarahAbdelbaky1

Sarah Ablamız yalan söylemez, adamlar cash para istiyor. Eft takip edecek bilgisayarları yok kulüpte.

Niye hayir gelmezmis transfer yatarsa. Her sayfada bunu okuyorum?! Gedson icin Benfica taraftari da ayni seyleri diyor mudur? Ya da PSG taraftari Mbappe icin? Ya da City taraftari Harry Kane icin? Boyle bir mantik mi olur?

Mostafa aklini kullansa, bu sezon gol makinesine donusur ve golleri dizer rakip kaleye. Sonra Bordeaux degil sezon sonu Lyon, Marsilya gibi daha ciddi takimlar alir onu. Ya da Ispanya'dan Sevilla falan.

Niye hayir gelmezmis transfer yatarsa. Her sayfada bunu okuyorum?! Gedson icin Benfica taraftari da ayni seyleri diyor mudur? Ya da PSG taraftari Mbappe icin? Ya da City taraftari Harry Kane icin? Boyle bir mantik mi olur?
Ne yalan söyleyim şu transfer iptal olursa Mostafa Mohamed ligin içinden geçecek gibi bir his var içimde, tamam kafa olark şu anda çok ait hissetmiyor olabilir kendini ama Mayıs-Haziran ayında takımdan ilk gitmesini beklediğimiz Temmuz ayına kadar gelip Galatasaray'ın antrenmanlarına bile katılmayan Diagne şu anda takımın as forveti olmuş durumda, Diagne 'nin son maçlarda bol bol şabanlık yaptığını düşünürsek Mostafa 'nın veya gelirse Halil 'in formayı alması çok uzun sürmez bence

Mostafa bizde kiralık yalnız, hadi diyelim Bordo işi yattı.. elde kaldı kiralık sözleşmesinin sonuna geldik, opsiyonunu almak istesek bize imza atar mı?

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Sanırım yattı transfer. Galatasaray'dan gitmek isteyen bir futbolcu kendisi. Işler karıştı, ben faydalı olacağını düşünmüyorum.

Ya giden gider kalan kalır fakat bu takımın as forveti belli olmaz mı.

sezon başlamış kaleci, önlibero, forvet hatta ortaha saha vs belli değil.

Fatih terim forma verir diyorsun yani!

Tabii ki verir Muhammed’in çevresinde aklını dolduruşa getirenler olduğu söylentisini irdelemek lazım oyuncu takıma ait hissetmiyor belli ki bu açıdan sahip çıkıp tekrar takıma entegre etmeliyiz Mert Çetin’e de görev verilmeli bu açıdan

•quod erat demonstrandum•

Mostafa aklini kullansa, bu sezon gol makinesine donusur ve golleri dizer rakip kaleye. Sonra Bordeaux degil sezon sonu Lyon, Marsilya gibi daha ciddi takimlar alir onu. Ya da Ispanya'dan Sevilla falan.

Kendisine illa gitmek istiyorsa bu vizyonu aşılamalıyız Avrupa maçları var Lazio’ya gol attığı zaman yükselişte olan İtalya ligine kapılar ardına kadar açılır.Avrupa maçları çok önemlidir bir gol herşeyi değiştirebilir

•quod erat demonstrandum•

Üst Alt