Motorinin Litre Fiyatına Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olmak Üzere 10 Kuruş Zam Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorinin Litre Fiyatına Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olmak Üzere 10 Kuruş Zam Geldi

1604586685158.png

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı motorinin litre fiyatına 10 kuruş zam yapıldı. Motorine dün de 16 kuruşluk bir zam gelmişti.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) yapılan açıklamaya göre; motorine 10 kuruşluk zam yapıldı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak fiyat artışı, pompaya yansıyacak.

MOTORİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?

Zammın ardından İstanbul'da 6,21'e satılan motorinin litresi 6,31'e, İzmir'de 6,29'dan 6,39'a, Ankara'da ise 6,27'den 6,37'e yükselecek.

DÜN DE 16 KURUŞLUK ZAM GELMİŞTİ

EPGİS'ten yapılan açıklamayla motorine dün de 16 kuruşluk bir zam yapılmış fiyat artışı pompaya yansımıştı.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Almanyaday dün 0.97 Cent ti Diesel
Siz yetkili bir abiye benziyorsunuz
Bir sorum olacakti hocam cevaplarsaniz sevinirim
Simdi ben arabami alirken ordaki cocuk bana buna sadece super 95 atin demisti
Peki ben arabama onun yerine daha ucuz olan dizeli atsam yine ayni performansi alir miyim?
Bir danisayim size dedim

Selam ve dua ile

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Siz yetkili bir abiye benziyorsunuz
Bir sorum olacakti hocam cevaplarsaniz sevinirim
Simdi ben arabami alirken ordaki cocuk bana buna sadece super 95 atin demisti
Peki ben arabama onun yerine daha ucuz olan dizeli atsam yine ayni performansi alir miyim?
Bir danisayim size dedim

Selam ve dua ile

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Evt daha hızla gider araba

Murat Saylak

Üst Alt