# Mounir El Hamdaoui - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mounir El Hamdaoui

Cevap: Mounir El Hamdaoui

Ortada Alfonso Alves,Kezman gibi örnekler varken daha temkinli yaklaşmak lazım bence.Ama bize gelen forvetler genelde tutuyor hayırlısı..

Cevap: Mounir El Hamdaoui

Ortada Alfonso Alves,Kezman gibi örnekler varken daha temkinli yaklaşmak lazım bence.Ama bize gelen forvetler genelde tutuyor hayırlısı..

Bu birazda nereden bakmak isteyeceğinizle alakalı aslında. Belirttiğiniz gibi Alfonso Alves, Kezman örneklerinin yanı sıra diğer taraftan Hooijdonk ve RVN örnekleri de mevcut. Biraz şans işi galiba tutabilir de, tutmayabilir de.

Cevap: #Mounir El Hamdaoui

Ahmet bey, sizce hamdoui gelir mi? :)

:D

İlgilendiğimiz doğru, hakkında çıkan haberlere (teknik direktör ile sorun yaşaması vs.) bakınca olabilir gibi duruyor ama bir taraftan da ucuz bir oyuncu değil. Her ne kadar sorunlu da olsa Ajax geçen sene 5 milyon bonservis ödeyerek aldı ve yarı sezonda da iyi bir performans gösterdi. Zaman gösterecek artık, zaten ne kaldı şunun şurasında yarın öbürgün çıkar kokusu.

Çok iyi ir oyuncu ama bize gelirse tek forvet oynamak zorunda kalacak dolayısıyla rakip takım stoperleri rahatlıkla kitler kendisini,gerçi Baroş ile birlikte sahada olurlarsa birbirlerine sürekli boş alan yaratıp gol rekoru kırabilirler.

Bu adamın Türkiye de tek forvet oynayabileceğini sanmıyorum.

moniri hollandadaki arkadaşlara sordum ,sert türkiye liginde yapamaz dediler ,

ben monirin yerine her daim emenikeyi tercih ederim ,bize yumuşak adam degil sert kapı gibi adam lazım...

Kanatlardan ve ofansif ortasaha rolundeki oyuncudan gerekli verimi alırsa baros gibi patlama yapar unutmayalımki barosun bize gelirken sezon gol ortalaması tas catlasa 10 du iyimser yazıyorum.

Futbol karakteri olarak benzeyen oyuncular hatta az de forvet arkasında bile görev yaptıgı maclara denk gelmiştim iyi oyuncu yasıda genc

deshet bi transfer olur adam tam bi golcü bi cok macini izledim , cok iyi tek vuruslari var biraz calim da var ama son vuruslari süper

Üst Alt