Mourinho: "Bu Manchester United'ı izlemeye para vermem!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu Manchester United'ı izlemeye para vermem!"

Man-Utd-transfer-news-Jose-Mourinho-Chelsea-Willian-995167.jpg

Portekizli menajer, Liverpool ile oynadıkları maçtan sonra takımından ve karşılaşmanın hakemlerinden memnun olmadığını açıkladı.

Jose Mourinho, Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda Liverpool'a 4-1 yenildikleri maç sonrası yapılmayan transferlerden dert yandı.

Michigan'da oynanan maçı tribünlerde 101,254 taraftar takip etti.Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında Mourinho, 12 dakika boyunca soru almadan basın mensuplarına içini döktü.

Mourinho yaptığı açıklamada "Atmosfer çok iyiydi. Ama seyircilerden biri olsaydım bunu izlemeye gelmezdim. Bu takımları izlemek için paramı harcamazdım."

"Örneğin Chelsea-Inter maçını televizyondan izledim. Stat boştu çünkü insanlar sahile gitmeyi tercih etmişti."

"Bu maçı izlemeye gelen insanlar kulüplerini ne kadar sevdiklerini gösterdiler. Bu harika bir şey. Ander Herrera gibi oyuncular da bu duruma saygı gösterip ellerinden geleni yaptılar." dedi.

"Hakem beyzbol federasyonundandı"

Maçın hakemine eleştirilerde bulunan Portekizli çalıştırıcı, "Pereira ve Shaqiri'nin golleri fantastikti. Ama maçın hakemleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Beyzbol federasyonundan gelmiş olabilir. Maçı beyzbol maçı gibi yönetti. Ama bu bir futbol maçıydı!" ifadelerini kullandı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen turnuva ile ilgili de konuşan Mourinho, "2004 yılından beri burada futbolun gelişmesini sağlamaya çalışan insanlar adına üzgünüm. Ama Dünya Kupası yeni bitti. Oyuncuların dinlenmeye ihtiyacı var. Takımlar gerçek kalitelerini göstermekte zorlanıyor." şeklinde konuştu.

Transferlerin gecikmesinden şikayetçi!

Kulübün bu yaz transfer hamlelerini yapmakta geciktiğini de belirten Mourinho, aylar önce yönetime beş ismi vermesine rağmen henüz bu oyuncuların transferinin tamamlanmamasından yakındı.

"İki oyuncuya daha ihtiyacım var. Ama sanırım buna sahip olamayacağım. Belki birine sahip olabilirim. O isim de kulübe aylar önce verdiğim beş isimden biri olacak."

"Bu transfer olursa olur. Olmazsa olmaz. Ama olursa iyi olur. Eğer gerçekleşmezse de elimizdekilerle en iyisini yapmaya çalışacağız." dedi.

Manchester United, bu yaz kadrosunu Fred, Diogo Dalot ve Lee Grant'ı alarak güçlendirmişti.

Goal

Sanki biz yönetiyoruz takımı, geldiğinden beri düzgün müdahaleler yapmazsan böyle olur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baştan sona ağlamış.
Sir gittikten sonra herkes takimin ağzına sıçtı. Van Gaal ve Moyes fahiş paralara birsuru çöp aldı. Mou yine onlara kıyasla kaliteli transferler yaptı ama takım bok gibi oynuyor. Ben yönetimin yerinde olsaydım Mou'ya tekmeyi basar elimi çabuk tutar Sarri'yi getirirdim Chelsea kapmadan...
Şu maçtan sonra taraftar kulübü bassa hakli.

Liverpool'un Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda Manchester United'ı 4-1 yendiği maç sonrası bir gol de Liverpool taraftarından geldi

Manchester United taraftarı: Fabinho oynadı mı? Farketmedim

Liverpool taraftarı: O defansif orta saha. Fark etmek için atak yapmanız gerekirdi

Djay00aXoAEZHS3.jpg

Üst Alt