Mourinho: "Yakında geri döneceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Yakında geri döneceğim"

17613.jpg

Chelsea'deki görevine son verildikten sonra ilk kez bir mülakat veren Mourinho dinlenme sürecinin uzun sürmeyeceğini vurguladı

Chelsea'nin eski teknik direktörü Jose Mourinho yakın bir süre içerisinde futbola geri döneceğini söyledi. Geçtiğimiz sezon Chelsea'yi Premier Lig şampiyonluğuna taşıdıktan sonra yeni sezonda kariyerinin en kötü günlerini geçiren Mourinho, takımın düzelmek bilmeyen kötü gidişi sonrasında Roman Abramovich tarafından kovulmuştu. Görevine son verildikten sonra ilk kez GQ'ya konuşan Mourinho, futbolsuz hayattan çok keyif almadığını belirtirken, "Sevdiğim her şeye aynı anda sahip olabilirim. Aileme, arkadaşlarıma, sessiz hayatıma ve futbola aynı anda sahip olabilirim. Bunlardan herhangi birinden vazgeçmek zorunda değilim." sözlerini kullandı.

"YAKINDA DÖNECEĞİM"
Tatilinin uzun sürmeyeceğini ifade eden Portekizli teknik adam, "2000'den beri teknik direktör olarak çalışıyorum. 2007'de Chelsea'den ayrıldığımda yine birkaç ay çalışmamıştım. Şimdi ikinci kez ara vermiş oluyorum. Bu bir drama değil. Ama yakında döneceğim." dedi.

Jose Mourinho'nun Manchester United'la anlaşması bekleniyor.

https://www.goal.com/tr/news/447/in...ook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=trfb

Mou TD drogba da yardimci olarak bizi calistirsa nasil olur ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt