GSC Anket - Moussa Dembele'yi Galatasaray'da Görmek İster misiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Moussa Dembele'yi Galatasaray'da Görmek İster misiniz?

Moussa Dembele'yi Galatasaray'da görmek ister misiniz?

• evet

• hayir

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yıllık 6m mi verelim yani rts.
Yok o kadar değil elbette. Max 3 milyon limit belirtenler ve son sezon az süre almasına laf edenler için söyledim. Ligue 1 de 30 maç oynayıp 20 gol atsaydı, bizimle adı bile geçmezdi...

Oyuncu ve insani karakteri için referansları iyiyse, bilmediğimiz büyük bir defosu da yoksa, totalde 4-4.5 maaş verilir (İmza parası ve bonuslar dahil)...

Lyon'da oynadığı 5 sezonun 3'ünde 20 gol ve üzeri atmış 1 tanesinde devre arasında Atletico Madrid'e gitmiş ve sadece son sezonunda etkisiz kalmış. Muhtemelen sözleşme uzatmayacağı için ve takımda yedek kalmasınında etkisiyle bu sezon epey motivasyon kaybı yaşamış olabilir. Eğer Icardi gelmezse getirilebilecek en iyi 2-3 forvetten birisi Dembele diye düşünüyorum.

Icardi gelmeyecekse maalesef kim gelirse gelsin arayacagiz gibi duruyor. Bu eleman hakkinda pek fikir sahibi degilim bu yüzden oy kullanmiyorum. Fikrim yok secenegi de fena olmazdi bu sayede benim gibi futbol cahillerini tespit etmis olurduk.

bu sezon 28 mac 3 gol
Icardi de gelmeden önceki sezonda 30 maçta 5 gol atmıştı. Maç başına 43 dakika süre almış.

Dembele de 28 maçta 3 gol atmış evet ama maç başına aldığı süre 37 dakika. Bu şekilde kullanılan bir oyuncudan istatistik beklemek çok zor. Elbette Icardi ve Dembele arasında dağlar kadar fark var ama bizim lig için biçilmiş kaftan oyunculardan biri Dembele.

Icardi 2 kre gol Krali olmustu.
Böyle adamlar bizde tutuyor.
Seferovictede gördük. Begendigim, kosan bir oyuncu tipi ama kaleyi yeterince tutturmayinca olmuyor

Üst Alt