Moussa Sow Tekrar Fenerbahçe'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moussa Sow Tekrar Fenerbahçe'de!

moussasow_istanbul_310816.jpg

Fenerbahçe'nin prensip anlaşmasına vardığı Moussa Sow, sabah saatlerinde İstanbul'a indi.

BÜYÜK FEDAKARLIK YAPTI!

Fenerbahçe'nin 2015-2016 sezonunda Al Ahli Dubai'ye 17 milyon euro karşılığında sattığı yıldız Moussa Sow, sarı-lacivertli ekibe geri döndü.
Sarı-lacivertli kulüp, taraftarın sevgilisi olan 30 yaşındaki yıldız forveti 1 yıllığına kiraladı. Sow, Al Ahli'den kazandığı yıllık 3.5 milyon euro civarındaki ücretin aynısını Fenerbahçe'den de alacak. Sow, Fenerbahçe'nin "Kiralama ücreti ödeyemeyiz. Bu konuyu kulübünle hallet gel" demesi üzerine transfer çalışmalarını bizzat kendisi yürüttü.

Son olarak önceki akşam Al Ahli CEO'su Saeed Obaid ile görüşüp, "Fenerbahçe'de oynamak istiyorum, bu konuda anlayış bekliyorum. Burada mutluyum ancak Türkiye ile bağlarım çok kuvvetli ve bu sebeple en azından bir yıl izninizi istiyorum" dedi. Sow, Obaid'in "Sana çok para ödedik, gidişine bedelsiz izin veremeyiz" sözleri üzerine kulüpteki alacaklarından vazgeçti. Obaid de bunu kabul etti ve Sow'un F.Bahçe'ye dönüşü kiralık da olsa gerçekleşti. Transfer için Fenerbahçe'nin de kasasından da bir miktar para çıkacağı öğrenildi..

Ajansspor

16m euro'ya sat bir sene sonra kiralık ücreti ödemeden al. sene sonuda bedavaya bonservisini al.

sonra biz temiz kulübüz.

16m euro'luk kara para itina ile aklanmıstır.

16m euro'ya sat bir sene sonra kiralık ücreti ödemeden al. sene sonuda bedavaya bonservisini al.

sonra biz temiz kulübüz.

16m euro'luk kara para itina ile aklanmıstır.

Para aklanıyor o işte baska bir acıklaması olamaz. ffp olayında rahatlatıyor. Tahminime göre daha ucuza satıp üzerini ceplerinden kendileri dolduruyor. Yoksa kasada bu kadar büyük paraların acık cıkmaması imkansız.

Para aklanıyor o işte baska bir acıklaması olamaz. ffp olayında rahatlatıyor. Tahminime göre daha ucuza satıp üzerini ceplerinden kendileri dolduruyor. Yoksa kasada bu kadar büyük paraların acık cıkmaması imkansız.

para tabiki kendi ceplerinden cıkıyor.

avrupa'da falan yemez ama katar gibi gelişmişlik seviesi 0'ın altı ve avrupa'dan bagımsız liglerde her sekil masaaltı yapılır.

Aziz cebinden para vermez ama doğuş gurubu sowu 10 milyona satın almıştı bir 16 da kulübe yardım için vermiş olabilir

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kulübe 17 m euro bonservis girdisi oluyor neyi yapamayacaklar?

Şahenk haklarını almadı adamın hibe etti ki tek Şahenk değil zaten Aydınlar ve Özdemir ile ortak alındı Sow.

Üst Alt