Müdür Ne'aptın? | Star | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1.jpg

Tolga Çevik ‘Müdür Ne’aptın’ ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

“Arkadaşım” yeni maceralarla geliyor

‘Komedi Dükkanı’ ve ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ile büyük bir başarı yakalayan Tolga Çevik bir sezon aradan sonra tekrar sahneye çıkıyor.

Herşey doğaçlama...

“Arkadaşım”, “Yönetmen”in hayalgücüyle yine herhangi bir ülkede, herhangi bir şehirde, hatta uzayda akla hayale gelmeyecek maceralara atlıyor!
Kahkaha dolu anların yaşanacağı programda hikaye seyirci ile birlikte ve tamamen doğaçlama gelişecek.

Müdür Ne'aptın Yakında Star'da! #mudurneaptın - YouTube

Arkadaşım Hoşgeldin zamanı bir ara bence zirve dönemiydi. Gerçekten çok kaliteli rol yapıyordu ama özellikle sezon sonu ve ertesi sezon çok büyük bir düşüş yaşadı, ne espirileri ne rolü ne Ezgi Mola ile uyumu hiçbir şey yoktu. Umarım iyi bir dinlenme döneminden sonra yenilikçi olarak geri döner.

Bir zamanlar çok beğenirdim ama zirvede bırakmak yerine aynı şeyleri tekrar tekrar yapınca soğuttu ve kabak tadı verdi.

eskiden iyiydi

sonra tekrara girdi

kotu oldugu donemde canli izlemistim, baya komik gelmisti. sonra tv'den gittigim bolumu tekrar izledim, kendime sovdum buna gulunur mu diye..

gelsin bakalim

Bence zirve dönemi Salih Kalyon'la Komedi Dükkanı dönemiydi Arkadaşım Hoşgeldin iyidi ama onun gölgesinde kaldı bu saatten sonra aynı proje tutmaz kendini geliştirmesi farklılık yapması lazım

Üst Alt