Muğdat Çelik ile Prensip Anlaşmaşına Varıldı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muğdat Çelik ile Prensip Anlaşmaşına Varıldı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0

Cok gereksiz bir hamle oldu mugdata gecen senenin basindasampiyon Galatasaray olacak ve seni alacak deseler h.. lan derdi :) yine de icimde%5lik bir Fatih Terim umudu var tariktan sonra en cok kufur yiyen adamdan cakma Viera cikarmis birinden bahsediyoruz..

Kaynak sağlammış.

Transfer sezonu boyunca bonservisi elinde olan topçuların tamamını say, hatta alabileceğimiz seviyede bonservisli adamların da tamamını say, 1 tanesi tutunca biz söylemiştik de. İşte habercilik bu.

Son düzenleme:
Sevgili dostlar , terime ya cok tartisilmaz yabancilar vereceksiniz , ya da yerlileri tercih edecektir

sabriyi ben olsam gondermezdim , umut gibi forvet mi var , hamit bu kulubun geleceginde mutlaka yer alacaktir ... diyen bir TD dir hocamiz

iyi yanlari vardir , ama bu tip adamlarla bizi delirtecektir ... gecmiste bugunku isimlere gore cok daha iyi necatiler , baytarlar bile bizi mutsuz ederken , mugdat , serdar gurler gibilerle takim dolacaktir

bunu ilk gun de soyledik , terim in bir side effecti (yan etkisidir)

tek teselli , bu tip adamlardan iyi sonuclar alinabilecekse , maksimumunu alabilecek bir adamdir

mugdat - serdar gurlerden , york - andy cole performansi cikartabilir

Birde 28 yasindaymis. Bari genc olsaydi.

Bence yanlis bir transfer. Eger alirsak tek artisi bizim maclarda yardiramayacak olmasi. Adam kuduruyordu bizim maclarda.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Başıma taş yağdırmayın ama Muğdat yerine yasin kalsa daha hayırlı olur sanki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muğdat eğer geliyorsan, lütfen top falan kontrol et, 2 metreye pas at. Kalenin ağzından dağa taşa vurma, insanlara Tv parçalatma. Yasin yüzünden az maç kapatmadım, lütfen sen kapattırma.

İyi tarafından bakacak olursak bonservis ödenmeyecek ve uygun bir fiyata gelecek. Gitmesi muhtemel Yasin den 3 yaş daha genç. Lig ve kupada iyi bir alternatif olarak düşünebiliriz. Zaten kadroyu yabancılar ile dolduracak durumumu yok. İyi kötü bir performans göstermiş bu tarz futbolcular da lazım kadroya. Özellikle de ceza aldığımız bir dönemde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt