Muhteşem Yüzyıl | Çarşamba | 20.00 | Show TV - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muhteşem Yüzyıl | Çarşamba | 20.00 | Show TV

Cevap: Muhteşem Yüzyıl

iyi kapak yapmış ama halit ergenç'in ne suçu var.

adam oyuncu...

atatürk'ü de oynar kanuni'yi de...

[video=youtube;kPWfvdvBNMI]https://www.youtube.com/watch?v=kPWfvdvBNMI[/video]

Onlar nasıl efekt kullanımı, nasıl çarpışma, savaşma sahneleridir lan.

Ne demişler; bilmiyorsan bu boku git mektebinde oku.

richthofen' Alıntı:
zemun kalesi düştükten sonra aragorn ile legolas' ı gördüm sandım. değilmiş. kanuni ile pargalıymış.

Zahsahasash bir güzel savaş sahnesi göremedik .50 kişi adamlar kale fethetti.Resmen temsili gibi :D

Hürrem, Sultan Süleyman'a ''ben mi iş mi ?'' diye soruyor lan. ''Küstüm sana beni yalnız bırakıyorsun'' diye tripleniyor. Padişah lan adam.

Sümbül ağa: Has odabaşım. Hürrem yeni dairesine yerleşti, gözüm üstünde. Yanına da en yakın arkadaşını verdim, hizmetini görsün diye.

Pargalı: Kim o ? Karışmasın gene ortalık.

Sümbül ağa: Uuuu, melek gibi biri. Yeni müslümanda oldu, adını ben koydum. Gülnihal...

Pargalı: (Sırıtarak) Güzel. Narin kız ha.

Sümbül ağa: Ooo.. (gideri var) :D

Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl'da

Sezon finalinde izleyicilere sürpriz! Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl'da rol alacak.

berguzar-korel-muhtesem-yuzyilda-61254h.jpg

Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl'da rol alacak. Dizinin sezon finalinde ilk kez boy gösterecek olan Korel, Alvise Gritti'nin kız kardeşi Monica'yı canlandıracak.

Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç katıldığı Beyaz Show'da eşi Bergüzar Korel'in Muhteşem Yüzyıl'da rol almasından mutluluk duyacağını belitmişti. Anlaşılan yapımcılar ünlü oyuncuya kulak verdi...

Dizi Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show tv'de

Üst Alt