Haber - Mundo Deportivo: Arda Güler Tercihini Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mundo Deportivo: Arda Güler Tercihini Yaptı

Çocuk buraların oyuncusu olmadığını net şekilde gösteriyor da son 1 aydır acayip pr yaptı. 17,5 milyonu çerez parası olarak görüyor dış basın Arda için. Tercihini doğru yaparak gitse bari. Bu sezon fbye çok kilit açar mutlaka transfer yapmalı.

Öyle bakmak haksızlık oluyor. Rakip karşısında sahadan silinmiş bir takımda 18 yaşında bir çocuk tek başına ne yapabilir idiyse o kadarını yaptı...

Alemin akıllısı biziz de Avrupanın koskoca kulüpleri enayi değil herhalde!..Potansiyele yatırım yapıyorlar ve çocukta ciddi potansiyel var; fiziksel defoları da var elbette; gelişeceğini umuyorlardır. Geçenlerde aynı yaşlarda iken Figo ve CR7 nin fiziksel yönden zayıf bulunmuş olmalarını ve sonrasını örnek vermiştim...

Mesela bir defans oyuncusu olarak Ozan Kabak da çok fazla şey ispatlamamış olmasına rağmen 11 milyon bedelle transfer oldu, sözleşmesi bitiyor olmasa o fiyata da razı olmazdık. Yatırım yapan kulüpler şu ana dek kendisinden hoşnut olmadılar. Şahsen daha iyi bir performans beklerdim, sevdiğim ve beğendiğim bir futbolcudur...

Bir diğer örnek, Emre Mor. Dortmund gibi kulüp bilinen defolarına rağmen yatırım yaptı. Tutunamamasa da kar ederek sattı; sonrasında gittiği her kulübü pişman etti. Arda, Emre' den çok daha akılcı bir yatırım olur...

Kendimizce düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Arda hakkındaki son birkaç mesajıma bakan, kendisinin fanı olduğumu filan zanneder ama alakası yok elbette. Şu an için hala bir 'potansiyel' den ibarettir...

Arda’yı izlerken bir ışık görüyorsun üzerine koyup koymamak ona kalmış.

Arda’yı izlerken bir ışık görüyorsun üzerine koyup koymamak ona kalmış.
Sadece kendisinin gayreti yetmeyebilir. Olası en yüksek özveriyi gösterse de fiziksel gelişimi açısından genetik faktörler, mental dayanıklılık, takım formasyonu içinde doğru rol verilip verilmemesi, sakatlık gibi pek çok değişken rol oynayacaktır kariyer seyrinde. Başarılı olmasını temenni ederim...

Marcao bunu saha ortasinda dover mi?
Zannetmiyorum. Arda, fazla sayıda saçma sapan top kaybetmeyecektir. Etse bile kendisini bu konuda uyaracak abisine diklenecek biri gibi görünmüyor. Bizim olayda %90 hatalı gördüğüm Marcao' ya çok kızdım ettim ama Kerem de 'sütten çıkma ak kaşık' değildi hani; olayın başında ve sonuna doğru hataları vardı. O zamanlar 'top kaybetme makinesi' gibi oynamasının birikimiyle, orantısız patlamıştı Marcao. Kerem cevap vermese hiçbir şey olmayacak, anlık bir enstantane olarak kalacaktı...Allahtan FT hocamız, Marcao ve Kerem o süreci iyi yönettiler de ligden düşme durumunun konuşulduğu sezonun en önemli üç oyuncusundan ikisinden azami verim alabildik; diğeri Nelsson idi tabii...

Zannetmiyorum. Arda, fazla sayıda saçma sapan top kaybetmeyecektir. Etse bile kendisini bu konuda uyaracak abisine diklenecek biri gibi görünmüyor. Bizim olayda %90 hatalı gördüğüm Marcao' ya çok kızdım ettim ama Kerem de 'sütten çıkma ak kaşık' değildi hani; olayın başında ve sonuna doğru hataları vardı. O zamanlar 'top kaybetme makinesi' gibi oynamasının birikimiyle, orantısız patlamıştı Marcao. Kerem cevap vermese hiçbir şey olmayacak, anlık bir enstantane olarak kalacaktı...Allahtan FT hocamız, Marcao ve Kerem o süreci iyi yönettiler de ligden düşme durumunun konuşulduğu sezonun en önemli üç oyuncusundan ikisinden azami verim alabildik; diğeri Nelsson idi tabii...
Kusura bakma "Efendi" ama Arda ovgulerin beni 🤮🤮🤮

arda_gulerden_jorge_jesusa_tepki_1684438284_1301.jpg

Tamda bu sebeble gitmeli
Bizim basın falan yiyecek bunu
Kafa şişirdiler iyicene
Spor programlarıda 1 saat bu konuyu konuşuyor
Her topa dokunduğunda orgazm oluyor spikerler.

Sanki şimdiye kadar hiç yerli topçu görmedik hayatımızda. Çocuğa kötülük yapıyorlar böyle davrana davrana ama anlamıyorlar işte.

Utanmasalar sahada rakiplerin Arda'ya dokunması yasaklanmalı falan diyecekler.

Her topa dokunduğunda orgazm oluyor spikerler.

Sanki şimdiye kadar hiç yerli topçu görmedik hayatımızda. Çocuğa kötülük yapıyorlar böyle davrana davrana ama anlamıyorlar işte.

Utanmasalar sahada rakiplerin Arda'ya dokunması yasaklanmalı falan diyecekler.
Messi cr7 kıyası yapan adamlar ,arda olunca ağız birliği yapmış durumdalar 🤣
Daha bi olumsuz yorum duymadım

Ali koç, Arda’yı tutamazsa son çuvallamasını da yapar. O yüzden gerekirse köküne kadar el altından para verilir, tehdit edilşr yine de kalır gibi geliyor

Yani bilmiyorum ama Türkiye'de kalsa en kotu Alex etkisi yapar gibi. Gitmesi iyi olur. Basin sayesinde kucuk cocuklari da etkileyebilir

Üst Alt