murat dalkılıç | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

murat dalkılıç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
platform çökmesiyle sahnenin altında düşmüş.

eğer sağlığı yerindeyse gülelim, kahkaha atalım. ama yaralandıysa haber verin gülmeyi bırakalım.

Twitter'da dolaşıyordum. Bu olayla ilgili bir iki twit gördüm. Olay Brezilya'da yaşanmış. Görüntüdeki Murat Dalkılıç değilmiş. Adamı rezil etmek için uydurulmuş bir haber. Geçen hafta prodüktörünü İntizar olayı yüzünden eleştirmişti. Bundan dolayı ortaya atılmış olabilir. Çalan müzik de Murat Dalkılıç şarkılarına benzemiyor zaten.

Haberden emin olmadan, güvenilir olmayan bu haber kaynağını burada paylaşan Danyal Artemis'i kınıyorum.

Twitter'da dolaşıyordum. Bu olayla ilgili bir iki twit gördüm. Olay Brezilya'da yaşanmış. Görüntüdeki Murat Dalkılıç değilmiş. Adamı rezil etmek için uydurulmuş bir haber. Geçen hafta prodüktörünü İntizar olayı yüzünden eleştirmişti. Bundan dolayı ortaya atılmış olabilir. Çalan müzik de Murat Dalkılıç şarkılarına benzemiyor zaten.

Haberden emin olmadan, güvenilir olmayan bu haber kaynağını burada paylaşan Danyal Artemis'i kınıyorum.
@Danyal Artemis

arastırmalarınız ne kadr da iyi bir gazeteci oldugunuza işaret.
ben seni denemiştim zaten. tebrikler.
aynı zamanda konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt