murat önder - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

murat önder

@Gökhan Gel teşekkürler renktaş kusura bakma mesajını geç gördüm.

Tanju Çolak konusunda son yazdıklarıma bakarsan beni biraz yanlış tanığını fark edersin. Ha yeri gelince hocaya sert eleştirilerim oldu mu evet oldu ama bu takımımızın durumuna olan üzüntümüzdendir. Her şeyden önce Galatasaray gelir.

@Mehmet Arslaner renktaş kusura bakma şu 2. mesajı yazmasan cidden gözümden kaçmış.

Düz bisiklette bir kaç ay önce jantla öldüydü, jant değişiminde ustanın tavsiyesi ile kalsik bilyeli göbek yerine rulman göbekli jant aldım (araba ve motorlarda olan bildiğin rulman).

Acayip bir fark var. Klasik bilye göbekte hızını çok çabuk kaybederken rulman da lastiğin dönüşü çok daha uzun süre oluyor, güç kaybı güvenlik v.s. çok ciddi bir fark yaratıyor.

Bu bilgi ile gönlünü almaya çalışayım.

Dediğin gibi havalar düzelmeye başlasın ne zaman istersen buyur buradayım.

@Mehmet Arslaner renktaş kusura bakma şu 2. mesajı yazmasan cidden gözümden kaçmış.

Düz bisiklette bir kaç ay önce jantla öldüydü, jant değişiminde ustanın tavsiyesi ile kalsik bilyeli göbek yerine rulman göbekli jant aldım (araba ve motorlarda olan bildiğin rulman).

Acayip bir fark var. Klasik bilye göbekte hızını çok çabuk kaybederken rulman da lastiğin dönüşü çok daha uzun süre oluyor, güç kaybı güvenlik v.s. çok ciddi bir fark yaratıyor.

Bu bilgi ile gönlünü almaya çalışayım.

Dediğin gibi havalar düzelmeye başlasın ne zaman istersen buyur buradayım.
:asd: :asd:

Adamsın eyvallah teşekkür ettim.

Üst Alt