Murat Sancak: "Bu FETÖ'cü hakemleri temizleyin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murat Sancak: "Bu FETÖ'cü hakemleri temizleyin"

Murat Sancak: "TFF başkanına, MHK başkanına sözüm olsun. Bu hakem eyyamcının teki. Maçı katletti. Oyun oynatmadı. Futbolcuları tehdit etti. İtiraz edeni tehdit ediyor."

Murat Sancak: "Biz atınca VAR'a gitti. Bizim yediğimiz golde VAR'a niye gitmiyorsun. Barış Sarper Saka mı ne karın ağrısıysa. Attığımız son gole bakınca Balotelli önünü kesmiyor kalecinin, ofsayt yok. Bunlar hazırlıklı gelmişler."

Murat Sancak: "Başkanım, MHK Başkanım sizlerden rica ediyorum. Bu FETÖ'cü hakemleri temizleyin. Bugün az daha katliam olacaktı."

Maç başlığına yazmışım, buraya yazacakken, kopyalıyorum.

Canlı izledim, bastıra bastıra Fetö'cu dedi hakeme, boş yere, kızgınlıkla kafasından uydurmadı fetö diye gasp edildiği için puanları.
Arkasından Erman kolay kolay temizleyemezsin bunları falan dedi, doğru demek ki yahu bir seyler.
Hayır, diyelim ki doğru, amaç ne almıyor abi kafam, taraftarı mı birbirine düşürüyorsun, klupleri mi, nedir amac dogruysa. Inanmak istemiyorum böyle fetö metö falan da, bakıyorsun %100 penaltisi verilmemiş, golü de verilmemiş adsnin , bunun da sebebini anlamiyorum.
Ne kazandı tjk bu 1 puanla, ads 2 puan daha alsa sanki tsyi sampiyonluktan mi edecekti, amac ne yani bu goz göre göre yanlis kararlari vermekteki ? Demek ki doğru adamlarin dedikleri, gelmiyor aklıma başka bir şey benim.

Murat Sancak: Bana ceza verebilirsiniz.Daha önce de doğruları söyledim diye 421 gün ceza verdiniz.Ama doğruları söylemekten hiçbir zaman kaçınmayacağım bunu bilin..

Hakem kararları öyle anormal di ki bir işler olduğu apaçık belliydi. Fetöcü veya değil, ama pis işler herzaman ki gibi döndü. Bjk başkanın çok sinsi işler çevirdiğini düşünüyorum.

Ayrıca A.demirspor'un ikinci gölünde VAR ve hakem 1dk geçmeden hemen ofsayt verip geçiştirdiler. Normalde bu tür ofsaytlarda (aktif/pasif) hakemin gidip izlemesi gerekir, izledikten sonra yorum yapar.

Üst Alt