Murat Sancak: "Tayyip Talha'yı 10 milyon TL'ye Beşiktaş alamaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murat Sancak: "Tayyip Talha'yı 10 milyon TL'ye Beşiktaş alamaz"

Murat Sancak: "Tayyip Talha Sanuç için Beşiktaş ile görüşüyoruz ama henüz resmi bir teklif yok. Beşiktaş'ın 10 milyon TL teklif ettiği iddiaları doğru değil. 10 milyon TL gibi rakamlar hayal ürünü. O rakamlara olmaz bu transfer."

Murat Sancak: "Dele Alli geçen sene bize kiralık olarak gelecekti. Ama artık hayal oldu. Türkiye'den bir takım getiremez."

Murat Sancak : "Ezeh, Metehan Mimaroğlu, Sinan Kurt ve Alper Uludağ'ı bonservis bedeli ile Eyüpspor'a sattık."

Murat Sancak: "Galatasaray, Yunus'u oynatmadığı için bize verdi. Rizespor'a gidecekti. Bir karakter koydu ve 'Adana Demirspor dışında bir takıma gitmem' dedi. Vargas için bir teklif sunduk. Teklifimi kabul ederlerse gelir."

Murat Sancak: "Balotelli çok kalender bir adam. Bize anlatıldığı gibi bir adam olmadığı ortada. Samet hoca ile görüştük bana 'O deli biz deli. Birbirimizi idare ederiz' dedi. Bana göre böyle delilikleri olmasaydı Messi, Neymar'ın yerinde olurdu.

Murat Sancak: "Balotelli, beni aradı ve 'kalmamı istiyor musun' dedi. Ben de bu performansıyla olacaksa kalma üstüne koy dedim. Ciddi teklifler aldık. Türkiye'den teklifler almadık. Sadece yoklamalar oldu."

Ajansspor

20220627_174833.jpg

Karadenizli ve ismi Tayyip

Sikintili bi ailenin sikintili bi evladina benziyor. Uzak duralim.

Karakter Önemli

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt